Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Koniec dramatu na Stolarskiej 2? Rozpoczął się remont kamienicy i naprawa zniszczeń - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Koniec dramatu na Stolarskiej 2? Rozpoczął się remont kamienicy i naprawa zniszczeń
30-05-2013 00:45   Janusz Ludwiczak
Na zlecenie właścicieli kamienicy przy ul. Stolarskiej 2 rozpoczął się remont budynku. Odbudowywana jest wcześniej rozebrana ściana na poddaszu.

Jak informuje Radio Merkury w środę na zlecenie właścicieli kamienicy przy ul. Stolarskiej 2 rozpoczął się remont budynku.

Odbudowywana jest wcześniej rozebrana bez pozwolenia ściana na poddaszu. Usunięty ma zostać również gruz na dachu kamienicy i w podwórzu. W połowie czerwca inspektor nadzoru budowlanego ma otrzymać ekspertyzę dotycząca stanu instalacji kamienicy.

O kamienicy przy ul. Stolarskiej 2 pisaliśmy wielokrotnie. Dramat lokatorów rozpoczął się rok temu. W sierpniu zeszłego roku prokuratura zarzuciła Piotrowi Ś. stalking, czyli uporczywe i złośliwe nękanie. Mężczyzna dostał zakaz zbliżania się do kamienicy przy ul. Stolarskiej 2, której był administratorem.


Komentarze (1)

30-05-2013 19:41:55
Iwona
Nareszcie!! Skończy się ludzka gehenna.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: