Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

POZnan* pokonał Wrocław i Kraków - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
POZnan* pokonał Wrocław i Kraków
30-01-2013 00:07   redakcja, Urząd Miasta Poznania
W raporcie "Top Promocji polskich miast, powiatów i regionów 2013" przygotowanym przez Fundację Best Place - Europejski Instytut Marketingu Miejsc liderem w zakresie działalności promocyjnej ponownie zostało Miasto Poznań. Kolejne miejsca w rankingu zajęły m.in. Wrocław i Kraków.

W tegorocznym raporcie za najlepiej promującą się jednostkę samorządu terytorialnego szefowie biur promocji ponownie uznali Poznań. Wśród działań zauważono m.in. kolejną edycję konkursu "Poznań przyciąga najlepszych", który promuje akademicki potencjał Poznania. Wysoką pozycję w rankingu Poznań zawdzięcza także działaniom związanym z promocją akcji "Poznań za pół ceny" oraz kampaniom promocyjnym: "Allerogal" i "Szczęśliwe Marki pod szczęśliwą gwiazdką". Bez wątpienia to także rezultat podejmowanych działań w kontekście UEFA EURO 2012™ (kampanie promocyjne: "Come and Enjoy UEFA EURO 2012 in Poznan" oraz "Come and Join UEFA EURO 2012 in Poznan"), a także po zakończeniu mistrzostw.

Miasto Poznań w opinii szefów biur promocji zostało także docenione za najlepsze działania z zakresu promocji biznesowej i inwestycyjnej. W tym zestawieniu stolica Wielkopolski także wyprzedziła Wrocław. Wpływ na wysoką ocenę mogła mieć przede wszystkim, realizowana w ostatnich miesiącach, kampania promocyjna "Poznań daję pracę", która z jednej strony miała ułatwić przedsiębiorcom rekrutację profesjonalnej kadry, a także pomóc osobom poszukującym zatrudnienia.

Pozycję lidera Poznań utrzymał też dzięki unikatowemu w skali kraju projektowi Konsorcjum Marki Poznań, które zrzesza najsilniejsze marki funkcjonujące na terenie Metropolii Poznań i stanowi platformę trwałej współpracy marketingowej pomiędzy miastem a partnerami komercyjnymi. W tegorocznym raporcie przygotowanym przez Fundację Best Place - Europejski Instytut Marketingu Miejsc Miasto Poznań zostało też liderem w kategorii komunikacji z mieszkańcami. W tym zestawieniu pierwsze miejsce dzieli z Wrocławiem.

Dwa lata temu, gdy publikowano pierwszy raport, Poznań był krótko po wdrożeniu kompleksowej Strategii Promocji Marki Poznań, która w sposób kompleksowy i profesjonalny wskazała główne kierunki działań promocyjnych. Dodatkowo, wysoka ocena promocji Poznania była także rezultatem kampanii wizerunkowej miasta w mediach zagranicznych, w której wykorzystano spot promocyjny "Kalejdoskop" nakręcony przez Xawerego Żuławskiego.


Komentarze (1)

30-01-2013 12:17:42
hauhau
miasto know - how , a moze how -how jak ten piesek... ale badziewie
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: