Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Remont szaletu przy Parku Wilsona się przedłużył, bo ściany były za bardzo zawilgocone - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Remont szaletu przy Parku Wilsona się przedłużył, bo ściany były za bardzo zawilgocone
16-08-2012 15:15   Janusz Ludwiczak
Przed Euro2012 miał zakończyć się remont toalet przy ul. Berwińskiego. Okazało się, że szalet jest w bardzo złym stanie technicznym.

W połowie maja rozpoczął się remont szaletu przy Parku Wilsona. Okazało się, że toaleta na Berwińskiego jest w bardzo złym stanie technicznym. Ściany były za bardzo zawilgocone.

Remont niestety nam się przedłuży. Po odkuciu tynków i płytek nie przypuszczaliśmy, że szalet jest w tak kiepskim stanie. Gdy wykonawca rozpoczął prace okazało się, że ściany szaletu są bardzo zawilgocone - wyjaśnia Maciej Dźwig, dyrektor Usług Komunalnych.

Nie zwiększy się koszt inwestycji. Nie będzie też naliczana kara umowna. Wykonawca poniesie za to koszty związane z osuszaniem, zużyciem energii i termoiniekcją. Zakończenie remontu planujemy do 31 sierpnia, a szalet zostanie otwarty w pierwszej połowie września - dodaje dyrektor Maciej Dźwig, Usługi Komunalne.

Remont szaletu będzie kosztować 390 tysięcy złotych.


Komentarze (1)

16-08-2012 20:44:20
JS
Remont? Codziennie przechodzę Berwińskiego i remontują chyba krasnoludki. Raz po raz można zauważyć snującego się robotnika. Remont to był przed euro teraz to wygląda na symulowanie osuszania. Toaleta jest i się suszy :)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Paris, Paris" - recital piosenek francuskich w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Piotra Wizy

26

wrz

do 27-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targ żywności regionalnej i ekologicznej
Targi mieszkań i domów
Jesienny targ ogrodniczy

27

wrz

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal The September Concert
- koncert "U Vivaldiego"

28

wrz

do 01-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: