Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Remont szaletu przy Parku Wilsona się przedłużył, bo ściany były za bardzo zawilgocone - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Remont szaletu przy Parku Wilsona się przedłużył, bo ściany były za bardzo zawilgocone
16-08-2012 15:15   Janusz Ludwiczak
Przed Euro2012 miał zakończyć się remont toalet przy ul. Berwińskiego. Okazało się, że szalet jest w bardzo złym stanie technicznym.

W połowie maja rozpoczął się remont szaletu przy Parku Wilsona. Okazało się, że toaleta na Berwińskiego jest w bardzo złym stanie technicznym. Ściany były za bardzo zawilgocone.

Remont niestety nam się przedłuży. Po odkuciu tynków i płytek nie przypuszczaliśmy, że szalet jest w tak kiepskim stanie. Gdy wykonawca rozpoczął prace okazało się, że ściany szaletu są bardzo zawilgocone - wyjaśnia Maciej Dźwig, dyrektor Usług Komunalnych.

Nie zwiększy się koszt inwestycji. Nie będzie też naliczana kara umowna. Wykonawca poniesie za to koszty związane z osuszaniem, zużyciem energii i termoiniekcją. Zakończenie remontu planujemy do 31 sierpnia, a szalet zostanie otwarty w pierwszej połowie września - dodaje dyrektor Maciej Dźwig, Usługi Komunalne.

Remont szaletu będzie kosztować 390 tysięcy złotych.


Komentarze (1)

16-08-2012 20:44:20
JS
Remont? Codziennie przechodzę Berwińskiego i remontują chyba krasnoludki. Raz po raz można zauważyć snującego się robotnika. Remont to był przed euro teraz to wygląda na symulowanie osuszania. Toaleta jest i się suszy :)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festyn rodzinny "Bądźmy razem"

24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Srebrny Jubileusz Kapłaństwa ks. dyr. Piotra Kusia

27

maj

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Legendy poznańskie - impreza dla dzieci

31

maj

do 03-06-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
"Modernlog 2022" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: