Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Remont szaletu przy Parku Wilsona miał zakończyć się przed Euro.Zamiast tego kibiców witają toi toje - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Remont szaletu przy Parku Wilsona miał zakończyć się przed Euro.Zamiast tego kibiców witają toi toje
14-06-2012 23:51   Janusz Ludwiczak
W połowie maja rozpoczął się remont toalet przy ulicy Berwińskiego. Niestety inwestycji nie udało się zakończyć przed Euro. Kibice zmierzający z przystanku tramwajowego na Głogowskiej do Fan Campu w Parku Kasprowicza mogą za to skorzystać z dwóch toi toi.

Zakończenie remontu planowane jest w pierwszych dniach czerwca, więc mamy nadzieję, że toaleta będzie czynna już przed Euro. Jeśli wykonawca nie zrealizuje inwestycji na czas będzie płacił kary umowne, które są dość wysokie - tak mówił w połowie maja Maciej Dźwig, dyrektor Usług Komunalnych.

Niestety inwestycji tej nie udało się zrealizować przed rozpoczęciem Euro 2012. Wykonawca będzie wobec tego płacił kary umowne. Póki co kibice zmierzający z przystanku tramwajowego na Głogowskiej do Fan Campu w Parku Kasprowicza mogą za to skorzystać z dwóch toi toi.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: