Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rozpoczął się remont szaletu przy Parku Wilsona - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rozpoczął się remont szaletu przy Parku Wilsona
19-05-2012 11:31   Janusz Ludwiczak
Jeszcze przed Euro toaleta przy ul. Berwińskiego zostanie wyremontowana. Usługi Komunalne planowały umieszczenie tutaj toalety automatycznej, jednak na to rozwiązanie nie zgodziła się Miejska Konserwator Zabytków. Remont szaletu będzie kosztować 390 tysięcy złotych i ma zakończyć się najpóźniej do 7 czerwca.

16 kwietnia pisaliśmy, że spółka Usługi Komunalne ogłosiła przetarg na remont szaletu w pobliżu Parku Wilsona. Miesiąc później, dokładnie w środę wykonawca rozpoczął prace remontowe.

Zakończenie remontu planowane jest w pierwszych dniach czerwca, więc mamy nadzieję, że toaleta będzie czynna już przed Euro. Jeśli wykonawca nie zrealizuje inwestycji na czas będzie płacił kary umowne, które są dość wysokie - powiedział Maciej Dźwig, dyrektor Usług Komunalnych.

Szalet ten był w bardzo złym stanie, co widać z resztą na naszych zdjęciach.

Toaleta jest bardzo zawilgocona i wymaga gruntownej wymiany całej instalacji. Koszt remontu wynosi 390 tysięcy złotych. Opóźnienie w remoncie tej toalety wynikło również z oszczędności jakie mieliśmy szukać. O wiele tańsze byłoby postawienie toalety automatycznej, jednak na to nie zgodziła się Miejska Konserwator Zabytków - dodaje Maciej Dźwig, Usługi Komunalne.

Zgodnie z ogłoszonym przetargiem wykonawca ma czas do 7 czerwca na wywiązanie się z podpisanej umowy i zrealizowanie inwestycji.


Komentarze (1)

12-06-2012 14:10:36
Bieganek
Sorry, że odświeżam taką staroć, ale... Zdążyli? Oczywiście, że nie! Dobrze, że przynajmniej ozdobili Berwińskiego krzywo postawionymi toi tojami.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: