Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kazimierz Skałecki przestał kierować Inwestycjami Miejskimi - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kazimierz Skałecki przestał kierować Inwestycjami Miejskimi
23-04-2015 15:25   Janusz Ludwiczak
Krzysztof Cesarz i Kazimierz Skałecki zostali odwołani z funkcji prezesów spółki Poznańskie Inwestycje Miejskie. Zastąpi ich Katarzyna Górecka, która ma doświadczenie w międzynarodowych korporacjach.

Rada Nadzorcza Poznańskich Inwestycji Miejskich podjęła w środę decyzje o zmianach kadrowych w Zarządzie spółki. Odwołani zostali: prezes zarządu - Krzysztof Cesar, a z funkcji wiceprezesa Kazimierz Skałecki. Jednocześnie Rada podjęła decyzję o powołaniu nowego prezesa spółki. Funkcję te pełni Katarzyna Górecka.

Nowa prezes Poznańskich Inwestycji Miejskich jest „development managerem” z doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach i rodzimych grupach kapitałowych, działających między innymi w branżach Retail, FMCG, budowlanej czy paliwowej. Ma doświadczenie w koordynacji projektów inwestycyjnych, prowadziła negocjacje i zawierała kontrakty z wieloma podmiotami gospodarczymi, odpowiadała za sporządzanie budżetów i harmonogramów dużych projektów. Pracowała w kilku uznanych przedsiębiorstwach, pełniąc funkcje zarządcze lub kierownicze (między innymi: Piotr i Paweł, Shell Polska). Z wykształcenia jest magistrem administracji (UAM w Poznaniu), ukończyła także studia podyplomowe z „Wiedzy o Europie i Integracji Europejskiej” - informuje Paweł Marciniak, rzecznik prasowy Urzędu Miasta i Prezydenta Poznania.

Spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie została powołana z początkiem 2014 roku. Nowa jednostka przejęła zadania, jakie realizowała spółka Infrastruktura Euro Poznań 2012, która wybudowała m.in. nową trasę tramwajową na Franowo i do Dworca Zachodniego czy zmodernizowała Rondo Jeziorańskiego.

PIM realizuje największe inwestycje w mieście. Wśród planowanych zadań jest kontynuacja przebudowy Ronda Kaponiera, modernizacja ulicy Kolejowej i dalsza przebudowa torowiska w ciągu ulicy Przybyszewskiego wraz ze stworzeniem wspólnego tram-bus pasu.

Kazimierz Skałecki poprzednio był zastępcą dyrektora Zarządu Dróg Miejskich ds. inwestycji. Nie wiadomo czy będzie pracował w innej miejskiej jednostce lub spółce samorządowej.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

mar

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Kwiatek dla Ewy" - koncert rozrywkowy dla Aktywnych 60+ w wykonaniu Piotra Jurkiewicza i Eugeniusza Cołty
Wstęp pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązujących

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

07

maj

do 08-05-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

27

sie

do 28-08-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: