Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przy Parku Wilsona powstaną cztery 5-piętrowe biurowce mieszkalne - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przy Parku Wilsona powstaną cztery 5-piętrowe biurowce mieszkalne
22-12-2014 09:37   Janusz Ludwiczak
Fundusz inwestycyjny Garvest wybuduje na działce graniczącej z Parkiem Wilsona kompleks pięciu budynków, w których powstanie ponad 250 mieszkań.

Jak już pisaliśmy pod koniec listopada warszawski inwestor - Globe Trade Center, który planował na działce tuż obok Parku Wilsona, przy zbiegu ulic Głogowskiej i Śniadeckich wybudować biurowce sprzedał swoją nieruchomość. Działkę przy zbiegu ulic Głogowskiej i Śniadeckich, sąsiadującą bezpośrednio z Parkiem Wilsona nabył Fundusz Inwestycyjny Garvest RE, który wybudował już biurowiec Pixel przy ul. Grunwaldzkiej, w którym mieści się siedziba portalu aukcyjnego Allegro. Ten sam inwestor rozpoczął już budowę biurowca Bałtyk, który stanie tuż przy Rondzie Kaponiera, o czym więcej w artykule: W listopadzie ruszy budowa Bałtyku.

Garvest przy Parku Wilsona wybuduje osiedle mieszkaniowe, którego powierzchnia wyniesie ponad 13 tysięcy metrów kwadratowych. W kompleksie kilku budynków, które nie będą miały więcej niż pięć pięter powstanie w sumie 250 mieszkań. Wszystkie budynki będą połączone parkingiem podziemnym.

Projekt architektoniczny inwestycji przygotowują architekci z warszawskiej pracowni JEMS. Pracownia JEMS Architekci zaprezentowała pierwsze wizualizacje projektu.


Komentarze (1)

22-12-2014 19:36:50
morlock szczerbaty
A, to tam pewno gdzie Lechia produkowała pasty do zębów skuteczniejsze od obecnie spotykanych ale i za 1/5obecnych cen. Jedyna która trafiła do tv w postaci reklamy. Nie tylko słoń ma długą pamięć.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

paź

do 24-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA - Poznań Game Arena 2021 - targi gier i multimediów
"Optyka" - targi optyczne

26

paź

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert "Jesień idzie" w wykonaniu Klubu Szyderców Bis

27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

04

lis

do 06-11-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Special Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: