Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od salsy po dancehall i lyrical hip hop - finał Dancing Poznań na Targach {WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od salsy po dancehall i lyrical hip hop - finał Dancing Poznań na Targach {WIDEO, GALERIA ZDJĘĆ}
24-08-2014 00:49   Janusz Ludwiczak
W sobotnie popołudnie uczestnicy XXI Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego pokazali to wszystko, co nauczyli się przez tydzień intensywnych ćwiczeń i nauki tańca.

40 technik, 29 pedagogów, 12 spektakli najlepszych teatrów tańca świata i prawie 600 uczestników - to w skrócie bilans Dancing Poznań 2014, największego festiwalu tańca współczesnego w Polsce.

W XXI Międzynarodowych Warsztatach Tańca Współczesnego wzięło udział ponad 600 osób, które mogły nauczyć się salsy, tańca orientalnego, dancehall, lyrical hip hop, modern jazz czy tańca współczesnego.

Podczas uroczystego zakończenia Dancing Poznań Alisa Makarenko z Ukrainy, studentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina otrzymała stypendium im. Ewy Wycichowskiej.

Na widowni pokazy taneczne uczestników XXI Międzynarodowych Warsztatach Tańca Współczesnego oglądali m.in. Ryszard Grobelny, prezydent Poznania oraz Andrzej Byrt, prezes Targów.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

do 18-07-2020
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
w godz. 20:00-2:00

18

lip

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: