Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ponad pół tysiąca osób pokazało na Targach jak nauczyło się tańczyć przez tydzień {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ponad pół tysiąca osób pokazało na Targach jak nauczyło się tańczyć przez tydzień {WIDEO}
25-08-2013 23:43   Janusz Ludwiczak
W sobotnie popołudnie uczestnicy XX Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego pokazali to wszystko, co nauczyli się przez tydzień intensywnych ćwiczeń i nauki tańca.

40 technik, 31 pedagogów, 13 wieczorów teatralnych, dwie wystawy i 72 warsztaty z 1400 miejscami - to w skrócie bilans Dancing Poznań 2013.

W XX Międzynarodowych Warsztatach Tańca Współczesnego wzięło udział ponad 600 uczestników, których szkoliło 31 pedagogów w 40 technikach tańca. Mieliśmy osoby, które szkoliły się w aż sześciu technikach. Jest to bardzo duży wyczyn, wymaga to sporej kondycji - wskazuje Jagoda Ignaczak, rzecznik prasowy Dancing Poznań i Polskiego Teatru Tańca.

Jest to społeczność, która bardzo dużo pracuje, a przy tym sporo się uśmiecha. Podczas finałowego pokazu było widać pełen entuzjazm w tancerzach. Energia, jaka w nich płynie jest bardzo zaraźliwa. Widać, że coś dobrego dzieje się w tańcu i między ludźmi - dodaje Jagoda Ignaczak.

Finałowy pokaz otworzyła Elżbieta Wróblewska-Kopeć, która bierze udział od samego początku w Międzynarodowych Warsztatach Tańca Współczesnego, czyli od 1993 roku.

W sobotnie popołudnie w pawilonie MP2 Międzynarodowych Targów Poznańskich mogliśmy zobaczyć pokaz samby brazylijskiej, swing jazz, tańca orientalnego czy afro. Uczestnicy XX Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego zatańczyli także hip hop, salsę czy dynamic dance.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: