Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kielecki Teatr Tańca wystawił w MP2 "Stół bez szczęścia" i "Święto wiosny" {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kielecki Teatr Tańca wystawił w MP2 "Stół bez szczęścia" i "Święto wiosny" {GALERIA ZDJĘĆ}
23-08-2014 14:07   Janusz Ludwiczak
W piątkowy wieczór w hali MP2 MTP odbyły się spektakle "Stół bez szczęścia" i "Święto wiosny" w wykonaniu Kieleckiego Teatru Tańca.

W ramach festiwalu "Dancing Poznań" przez cały tydzień w pawilonie MP2 poznańskich Targów odbywał się XI Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca. W piątkowy wieczór wystąpił Kielecki Teatr Tańca, który na początek zaprezentował spektakl "Stół bez szczęścia" (chor. Elżbieta Szlufik-Pańtak). Jest to wzruszająca opowieść o samotności i walce o uwagę drugiego człowieka. Ukazuje przeżycia dziecka, które jest bacznym obserwatorem i świadkiem relacji istniejących między rodzicami. Spektakl w bardzo emocjonalny sposób ilustruje radość dziecka, przeżywaną w czasie harmonijnej relacji rodzinnej oraz smutek i strach w czasie niezgody między ukochanymi osobami.

Kieleccy artyści wystawili również spektakl "Święto wiosny" (chor. Angelin Preljocaj), który ukazuję silną relację pomiędzy naturą a człowiekiem.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
23

sie

do 24-08-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

do 24-08-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni - w godz. 20:00-2:00
Koncert na misach tybetańskich i gongu: 21:00, 21:45, 22:30, 23:15

25

sie

Park Wilsona
XIII Światowe Spotkania z Kulturą Romską

27

sie

do 28-08-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - jesień/zima 2019/2020

16:00
Pływalnia letnia Park Kasprowicza 1
Łazarski Wyścig Australijski - zawody pływackie dla dzieci i młodzieży

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: