Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kielecki Teatr Tańca wystawił w MP2 "Stół bez szczęścia" i "Święto wiosny" {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kielecki Teatr Tańca wystawił w MP2 "Stół bez szczęścia" i "Święto wiosny" {GALERIA ZDJĘĆ}
23-08-2014 14:07   Janusz Ludwiczak
W piątkowy wieczór w hali MP2 MTP odbyły się spektakle "Stół bez szczęścia" i "Święto wiosny" w wykonaniu Kieleckiego Teatru Tańca.

W ramach festiwalu "Dancing Poznań" przez cały tydzień w pawilonie MP2 poznańskich Targów odbywał się XI Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca. W piątkowy wieczór wystąpił Kielecki Teatr Tańca, który na początek zaprezentował spektakl "Stół bez szczęścia" (chor. Elżbieta Szlufik-Pańtak). Jest to wzruszająca opowieść o samotności i walce o uwagę drugiego człowieka. Ukazuje przeżycia dziecka, które jest bacznym obserwatorem i świadkiem relacji istniejących między rodzicami. Spektakl w bardzo emocjonalny sposób ilustruje radość dziecka, przeżywaną w czasie harmonijnej relacji rodzinnej oraz smutek i strach w czasie niezgody między ukochanymi osobami.

Kieleccy artyści wystawili również spektakl "Święto wiosny" (chor. Angelin Preljocaj), który ukazuję silną relację pomiędzy naturą a człowiekiem.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: