Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Volta - Need Me" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Volta - Need Me"
22-08-2014 07:49   Janusz Ludwiczak
Spektakle "Volta" oraz "Need Me" zaprezentowali aktorzy Polskiego Teatru Tańca w czwartkowy wieczór w pawilonie MP2 na Targach w ramach XI Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca - "Znaki czasu" z okazji festiwalu "Dancing Poznań".

"Volta" pokazuje przemiany, które zachodzą podczas konfrontacji z grupą. Lęk przed alienacją oraz strach przed wejściem w bliską relację to dwa bieguny postaw, między którymi oscylują bohaterowie przedstawienia w choreografii Andrzeja Adamczaka. "Volta" poddaje analizie mechanizmy kierujące ludźmi podczas podejmowania kluczowych decyzji, które w sposób nieodwracalny wpływają na ich dalsze losy i miejsce w społeczeństwie.

"Need Me" to spektakl ukazujący dwa sprzeczne pierwiastki istniejące w jednym ciele. Pokaz siły przenikający się z dążeniem do wspólnego celu.

W piątek o godz. 21:00 w pawilonie MP2 MTP ostatni spektakl w ramach XI Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca - "Znaki czasu". Kielecki Teatr Tańca zaprezentuje spektakl "Stół bez szczęścia" w choreografii Elżbiety Szlufik-Pańtak oraz "Święto wiosny" (chor. Angelin Preljocaj). Bilety można nabyć w impresariacie Polskiego Teatru Tańca przy ul. Koziej 4 oraz na stronie bilet.ptt-poznan.pl.

Natomiast w sobotę o godz. 16:00 uroczyste zakończenie festiwalu tańca współczesnego "Dancing Poznań". Uczestnicy XXI Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego zaprezentują to, czego nauczyli się przez miniony tydzień. Wstęp wolny.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: