Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Łazarskie Spotkanie Opłatkowe odbyło się w "Kręgu" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Łazarskie Spotkanie Opłatkowe odbyło się w "Kręgu"
20-12-2013 08:04   Janusz Ludwiczak
W czwartek w Klubie Osiedlowym "Krąg" już po raz szósty odbyła się wspólna wigilia, przy której zasiedli członkowie Klubu Seniora "Bamberka", a także zaproszeni goście: ks. prałat Eugeniusz Antkowiak - proboszcz Parafii Matki Boskiej Bolesnej, poznańscy radni z Łazarza - Lidia Dudziak i Wojciech Wośkowiak, Maria Łazarz - Przewodnicząca Zarządu Rady Osiedla Święty Łazarz oraz Jerzy Babiak - Przewodniczący Rady Osiedla "Łazarz" SM Grunwald wraz z kierownikiem Józefem Żeleńskim, a także zaproszeni goście.

VI Łazarskie Spotkanie Opłatkowe rozpoczęło się od śpiewu polskich kolęd w wykonaniu Karmel Love (Karina Olejniczak) w towarzystwie akordeonisty Mateusza Dońca. Życzenia złożył Janusz Heller, kierownik Klubu Osiedlowego "Krąg", a Słowo Boże wygłosił ks. prałat Eugeniusz Antkowiak.

Następnie wszyscy podzielili się opłatkiem i zasiedli do wspólnej wieczerzy. Przy wigilijnym stole nie mogło zabraknąć tradycyjnego barszczu czerwonego, karpia, kapusty z grzybami i makowca.

Na zakończenie każdy został obdarowany prezentem od gwiazdora. W tym roku rózgi nikt nie dostał.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Srebrny Jubileusz Kapłaństwa ks. dyr. Piotra Kusia

27

maj

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Legendy poznańskie - impreza dla dzieci

31

maj

do 03-06-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
"Modernlog 2022" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

09

cze

do 14-06-2022
Łazarz
32. DNI ŁAZARZA

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: