Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Unikatowe prezenty można było kupić na Targach {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Unikatowe prezenty można było kupić na Targach {GALERIA ZDJĘĆ}
09-12-2013 14:14   Janusz Ludwiczak
Już po raz dziesiąty na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbył się Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, na którym można było nie tylko zobaczyć, ale również kupić na gwiazdkowy prezent biżuterię, unikatowe ubiory i dodatki, ceramikę i szkło, przybory do malowania, ręcznie wykonane zabawki czy ozdoby świąteczne.

Na Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych można było zobaczyć i zakupić m.in. ręcznie wykonane zabawki dla dzieci, torebki, oryginalną ceramikę i szkło, biżuteria oraz ubiory od awangardowych projektantów, ciekawe elementy wystroju wnętrz, a także prace malarzy, fotografików, rzeźbiarzy oraz artystów ludowych. Taki nietuzinkowy podarunek na pewno ucieszy najbliższych. Wszystkie prace są starannie przygotowane przez absolwentów i studentów akademii sztuk pięknych, artystów ludowych, regionalnych rzemieślników, jak i utalentowanych amatorów.

Chętni mogli spróbować swoich sił w różnorodnych technikach podczas warsztatów artystycznych. W ich trakcie można było dowiedzieć się jak wyrabiać biżuterię, jakie są techniki zdobienia, filcowania, zdobienia papieru pergaminowego czy jak zrobić ozdoby choinkowe. Osoby tworzące rękodzieło mogły znaleźć szeroką gamę przyborów i materiałów do twórczości plastycznej.

Festiwalowi towarzyszył Kiermasz Żywności Tradycyjnej, na którym można było kupić regionalne specjały - kiełbasy, sery i alkohole.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

cze

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze

16

cze

do 18-06-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Pyrkon" - Festiwal Fantastyki

17

cze

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Koncert "Psalmy mówią" w wykonaniu Andrii Merkhel – ukraiński kompozytor, kurator projektów teatralnych i artystycznych oraz wykonawca

20

cze

14:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty rękodzieła artystycznego dla seniorów - Wikliniarstwo

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 8:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: