Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Za tydzień wigilia. Na Rynku Łazarskim można już kupić choinki i gwiazdorki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Za tydzień wigilia. Na Rynku Łazarskim można już kupić choinki i gwiazdorki
17-12-2013 08:03   Janusz Ludwiczak
Już od 40 złotych można kupić żywą choinkę na Rynku Łazarskim. Nie brakuje również ciętych świerków i jemioły. Kupcy będą sprzedawać choinki do wigilii włącznie. Na łazarskich targowisku możemy kupić również lampki, świąteczne kartki i gwiazdorki z czekolady.

Od piątku na Rynku Łazarskim można kupić żywe choinki. Za małe drzewko zapłacimy już 40 złotych. Są dostępne również choinki wysokie na ponad 4 metry.

Jesteśmy tutaj od piątku 13 grudnia. Na razie choinki cieszą się średnim zainteresowaniem. Drzewka w doniczce powinny utrzymać się przynajmniej przez trzy tygodnie, powinno je się podlewać - powiedziała Elżbieta Jarota z punktu sprzedaży choinek.

Na Rynku Łazarskim choinki kosztują 35 zł/mb. Za małe drzewka zapłacimy 40 złotych. Duża choinka wielkości nawet 4 metrów to koszt 120 złotych. Choinki na łazarskim targowisku (przy skwerze im. Kazimierza Nowak) można kupić od 8 do 22, a w Wigilię do godz. 13.

Parę metrów dalej można z kolei kupić lampki choinkowe. Za zestaw składający się z 200 diod led zapłacimy 20 złotych.

Na Rynku Łazarskim można kupić również gwiazdorki w czekoladzie - od 3 do 12 złotych w zależności od wielkości. Dostępne są także świąteczne stroiki od 5 złotych, znicze w kształcie choinek od 3 złotych, a także kartki pocztowe w cenie 50 groszy. Nie brakuje również bombek już od złotówki.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
17

sty

11:00
Cmentarz żydowski ul. Głogowska 26a
Wspólna modlitwa chrześcijan i Żydów przy grobie rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

11:30
Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych ul. Głogowska 26 (MTP - paw. 103)
Otwarcie Izby Pamięci rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

18

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Centralne nabożeństwo ekumeniczne z okazji Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan

19

sty

18:30
Łazarz
35. sesja (zwyczajna-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: