Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Za tydzień wigilia. Na Rynku Łazarskim można już kupić choinki i gwiazdorki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Za tydzień wigilia. Na Rynku Łazarskim można już kupić choinki i gwiazdorki
17-12-2013 08:03   Janusz Ludwiczak
Już od 40 złotych można kupić żywą choinkę na Rynku Łazarskim. Nie brakuje również ciętych świerków i jemioły. Kupcy będą sprzedawać choinki do wigilii włącznie. Na łazarskich targowisku możemy kupić również lampki, świąteczne kartki i gwiazdorki z czekolady.

Od piątku na Rynku Łazarskim można kupić żywe choinki. Za małe drzewko zapłacimy już 40 złotych. Są dostępne również choinki wysokie na ponad 4 metry.

Jesteśmy tutaj od piątku 13 grudnia. Na razie choinki cieszą się średnim zainteresowaniem. Drzewka w doniczce powinny utrzymać się przynajmniej przez trzy tygodnie, powinno je się podlewać - powiedziała Elżbieta Jarota z punktu sprzedaży choinek.

Na Rynku Łazarskim choinki kosztują 35 zł/mb. Za małe drzewka zapłacimy 40 złotych. Duża choinka wielkości nawet 4 metrów to koszt 120 złotych. Choinki na łazarskim targowisku (przy skwerze im. Kazimierza Nowak) można kupić od 8 do 22, a w Wigilię do godz. 13.

Parę metrów dalej można z kolei kupić lampki choinkowe. Za zestaw składający się z 200 diod led zapłacimy 20 złotych.

Na Rynku Łazarskim można kupić również gwiazdorki w czekoladzie - od 3 do 12 złotych w zależności od wielkości. Dostępne są także świąteczne stroiki od 5 złotych, znicze w kształcie choinek od 3 złotych, a także kartki pocztowe w cenie 50 groszy. Nie brakuje również bombek już od złotówki.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

17

sie

18:30
Łazarz
44. sesja (budżetowa-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: