Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kangur Dubi z Nowego Zoo będzie miał co jeść dzięki uczniom Gimnazjum 53 - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kangur Dubi z Nowego Zoo będzie miał co jeść dzięki uczniom Gimnazjum 53
07-12-2013 01:38   Janusz Ludwiczak
W piątek w Gimnazjum nr 53 przy ul. Winklera 53 odbył się festyn świąteczny. Na stoiskach można było kupić przygotowane przez uczniów świąteczne wypieki i własnoręcznie zrobione ozdoby świąteczne. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na adopcję kangura Dubiego z Nowego Zoo.

Zapach pierników, makowców, a także bigosu unosił się w piątkowe popołudnie w korytarzach Gimnazjum nr 53 przy ul. Winklera. Uczniowie wspólnie z rodzicami i nauczycielami zorganizowali festyn świąteczny, z którego dochód zostanie przeznaczony na adopcję kangura Dubiego z Nowego Zoo.

Uczniowie przygotowali wspaniałe świąteczne wypieki. Zgodnie z polską tradycją jest bigos staropolski, można poczęstować się także pajdą chleba ze smalcem i ogórkiem. Na stoiskach można kupić również przygotowane własnoręcznie przez gimnazjalistów ozdoby świąteczne. W tym roku nasze Gimnazjum adoptowało kangura Dubiego. Naszym patronem jest Paweł Edmund Strzelecki, wielki odkrywca Australii. Wspólnie z rodzicami postanowiliśmy adoptować właśnie kangura Dubiego. Zebrane fundusze przeznaczymy dla Nowego Zoo, tak by nasz kangur miał co jeść przez cały rok - powiedziała Ewa Baranowska, dyrektor Zespołu Szkół nr 8.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
23

sie

do 24-08-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

do 24-08-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni - w godz. 20:00-2:00
Koncert na misach tybetańskich i gongu: 21:00, 21:45, 22:30, 23:15

25

sie

Park Wilsona
XIII Światowe Spotkania z Kulturą Romską

27

sie

do 28-08-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - jesień/zima 2019/2020

16:00
Pływalnia letnia Park Kasprowicza 1
Łazarski Wyścig Australijski - zawody pływackie dla dzieci i młodzieży

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: