Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kangur Dubi z Nowego Zoo będzie miał co jeść dzięki uczniom Gimnazjum 53 - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kangur Dubi z Nowego Zoo będzie miał co jeść dzięki uczniom Gimnazjum 53
07-12-2013 01:38   Janusz Ludwiczak
W piątek w Gimnazjum nr 53 przy ul. Winklera 53 odbył się festyn świąteczny. Na stoiskach można było kupić przygotowane przez uczniów świąteczne wypieki i własnoręcznie zrobione ozdoby świąteczne. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na adopcję kangura Dubiego z Nowego Zoo.

Zapach pierników, makowców, a także bigosu unosił się w piątkowe popołudnie w korytarzach Gimnazjum nr 53 przy ul. Winklera. Uczniowie wspólnie z rodzicami i nauczycielami zorganizowali festyn świąteczny, z którego dochód zostanie przeznaczony na adopcję kangura Dubiego z Nowego Zoo.

Uczniowie przygotowali wspaniałe świąteczne wypieki. Zgodnie z polską tradycją jest bigos staropolski, można poczęstować się także pajdą chleba ze smalcem i ogórkiem. Na stoiskach można kupić również przygotowane własnoręcznie przez gimnazjalistów ozdoby świąteczne. W tym roku nasze Gimnazjum adoptowało kangura Dubiego. Naszym patronem jest Paweł Edmund Strzelecki, wielki odkrywca Australii. Wspólnie z rodzicami postanowiliśmy adoptować właśnie kangura Dubiego. Zebrane fundusze przeznaczymy dla Nowego Zoo, tak by nasz kangur miał co jeść przez cały rok - powiedziała Ewa Baranowska, dyrektor Zespołu Szkół nr 8.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

28

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
w godz. 7:00-21:00

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: