Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kangur Dubi z Nowego Zoo będzie miał co jeść dzięki uczniom Gimnazjum 53 - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kangur Dubi z Nowego Zoo będzie miał co jeść dzięki uczniom Gimnazjum 53
07-12-2013 01:38   Janusz Ludwiczak
W piątek w Gimnazjum nr 53 przy ul. Winklera 53 odbył się festyn świąteczny. Na stoiskach można było kupić przygotowane przez uczniów świąteczne wypieki i własnoręcznie zrobione ozdoby świąteczne. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na adopcję kangura Dubiego z Nowego Zoo.

Zapach pierników, makowców, a także bigosu unosił się w piątkowe popołudnie w korytarzach Gimnazjum nr 53 przy ul. Winklera. Uczniowie wspólnie z rodzicami i nauczycielami zorganizowali festyn świąteczny, z którego dochód zostanie przeznaczony na adopcję kangura Dubiego z Nowego Zoo.

Uczniowie przygotowali wspaniałe świąteczne wypieki. Zgodnie z polską tradycją jest bigos staropolski, można poczęstować się także pajdą chleba ze smalcem i ogórkiem. Na stoiskach można kupić również przygotowane własnoręcznie przez gimnazjalistów ozdoby świąteczne. W tym roku nasze Gimnazjum adoptowało kangura Dubiego. Naszym patronem jest Paweł Edmund Strzelecki, wielki odkrywca Australii. Wspólnie z rodzicami postanowiliśmy adoptować właśnie kangura Dubiego. Zebrane fundusze przeznaczymy dla Nowego Zoo, tak by nasz kangur miał co jeść przez cały rok - powiedziała Ewa Baranowska, dyrektor Zespołu Szkół nr 8.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

11

gru

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Ściana" w wykonaniu grupy teatralnej Klubu Krąg na zakończenie projektu

12

gru

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
"Krzysztof Markowski Prywatny zapis objawień natury rzeczy" - wernisaż wystawy

13

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: