Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

MPK za darmo - świąteczną bimbą do Dworca Zachodniego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
MPK za darmo - świąteczną bimbą do Dworca Zachodniego
09-12-2013 14:31   Janusz Ludwiczak
Świąteczny prezent dla swoich pasażerów przygotowało MPK. W trzy grudniowe niedziele jeździ świąteczny tramwaj, roziskrzony światełkami i przystrojony w bombki i girlandy. Za jego sterami pojawia się gwiazdor, a dzieci za zaśpiewanie kolędy otrzymują prezenty. Co więcej podróżując tą bimbą nie trzeba kasować biletów.

Od ponad 10 lat Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne wspólnie z Klubem Miłośników Pojazdów Szynowych organizują przejażdżki świąteczną bimbą z gwiazdorem i wspólnym kolędowaniem.

W niedzielę na tory wyjechała świąteczna bimba przystrojona w bombki i girlandy, a zewnątrz była roziskrzona mrugającymi światełkami. Ze sterami tramwaju pojawił się... gwiazdor, zaś dzieci za zaśpiewanie kolędy otrzymywały prezenty.

Świąteczna bimba będzie kursować do Dworca Zachodniego z Piątkowa i centrum jeszcze 15 i 22 grudnia w godz. od 12 do 18 na trasie: OS. SOBIESKIEGO - trasa PST- Dworzec Zachodni - Zachodnia - Głogowska - Most Dworcowy - Matyi - Królowej Jadwigi - Strzelecka - pl. Wiosny Ludów - Podgórna - al. Marcinkowskiego - 27 Grudnia - GWARNA - Święty Marcin - al. Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Wiosny Ludów - Strzelecka - Królowej Jadwigi - Matyi - Most Dworcowy - Głogowska - Zachodnia - Dworzec Zachodni - trasa PST - OS. SOBIESKIEGO.

Odjazdy ze stacji PST Dworzec Zachodni w kierunku Gwarnej o godz. 12:13, 13:28, 14:43, 15:58, 17:38. Z przystanku Dworzec Zachodni na ul. Głogowskiej w kierunku Os. Sobieskiego tramwaj odjeżdżać będzie o godz. 12:44, 13:59, 15:14, 16:29 i 17:44. Przejazd świąteczną bimbą będzie bezpłatny.

Dodatkowo w najbliżsżą niedzielę na pokładzie świąteczne bimby będzie można usłyszeć polskie kolędy i zagraniczne pastorałki w wykonaniu Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" AWF.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

28

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
w godz. 7:00-21:00

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: