Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Do grudnia wyremontują chodniki po północnej stronie ulicy Konopnickiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Do grudnia wyremontują chodniki po północnej stronie ulicy Konopnickiej
13-10-2012 01:12   Janusz Ludwiczak
Jeszcze w tym roku kolejna ulica doczeka się nowego bruku. Zarząd Dróg Miejskich ogłosił przetarg na remont chodnika w ciągu ulicy Konopnickiej.

Zarząd Dróg Miejskich ogłosił przetarg na "Remont nawierzchni chodnika w ul. Konopnickiej w Poznaniu".

Wyłoniony w przetargu wykonawca będzie miał czas do 7 grudnia na wywiązanie się z zamówienia, które obejmuje roboty budowlane polegające na wykonaniu remontu nawierzchni chodnika w ul. Konopnickiej na odcinku od ul. Matejki do ul. Śniadeckich strona północna w Poznaniu. Termin składania ofert lub wniosków upływa 22 października.

Koszt remontu remont chodnika po północnej stronie ulicy Konopnickiej szacowany jest na 120 tysięcy złotych. 50 tysięcy złotych ze swojego budżetu przeznaczyła na to Rada Osiedla Św. Łazarz. Pozostała kwotę dołoży ZDM.

Być może remont chodników będzie dobrą okazją, by usunięta została w końcu dziura w jezdni, o której pisaliśmy równo miesiąc temu. Więcej w artykule: Ogromna dziura powstała w jezdni na ulicy Konopnickiej. Ulica Konopnickiej jest przecież arterią prowadzącą na Międzynarodowe Targi Poznańskie. Tutaj znajduje się również siedziba Zespołu Dziennych Domów Pomocy.


R E K L A M A

Komentarze (2)

15-10-2012 08:57:02
Laz
Chodnik na Matejki od Konopnickiej do grunwaldzkiej jest w 100000 razy gorszym stanie, korzysta z niego 10000 razy wiecej osób a wyrzucają kasę na jakaś pobocza uliczkę? Brawo dla rady osiedla za gospodarnosć i rozumienie potrzeb mieszkańców
13-10-2012 12:39:26
morlock
Przy Targowa więc sztandarowa uliczka. A to że Łazarzanie potykają się na wiadomo czym (hau,hau,hau) i w dziurach chodnika łamią na Niegolewskich obcasy zeszło na plan dalszy. Aż wreszcie dziecię jakiegoś TUZA giry przetrąci i Niegolewskich wróci do cywilizacji. A ile będzie pyskówy przy okazji (bo przyjachałam i se połamałam). Najlepszy lek na renowacje naszych ulic.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

cze

17:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert finałowy X Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Folkloru "Kids Fun Folk"

17:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
XVII festyn charytatywny "Niebiescy Dzieciom"

17

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczyste zakończenie sezonu 2018/2019 na Łazarzu - spotkanie z animatorami życia kulturalno – oświatowego

18

cze

18:00
Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
Spotkanie z uczestnikami Czerwca `56 i odsłonięcie instalacji artystycznej "Krawatto"

21

cze

do 22-06-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: