Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W maju 240 rodzin wprowadzi się do nowego bloku, który powstaje przy zbiegu Kolejowej i Potockiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W maju 240 rodzin wprowadzi się do nowego bloku, który powstaje przy zbiegu Kolejowej i Potockiej
22-02-2012 00:59   Janusz Ludwiczak
W maju zakończy się budowa 9-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego przy zbiegu ulic Kolejowej i Potockiej. W sumie wprowadzi się tutaj 240 rodzin.

Pod koniec sierpnia 2010 roku firma Wechta rozpoczęła budowę dziewięciokondygnacyjnego budynku mieszkalno-usługowego "Kolejowa 27".

W budynku tym mieścić będzie się w sumie 240 lokali o powierzchni od 30 do 68,6 metrów kwadratowych.

W tej chwili mamy wolnych jeszcze 85 lokali. Ceny zaczynają się od 4,5 tys. zł/m2. Pierwsi lokatorzy będą mogli wprowadzić się w maju. W części usługowej powstanie na pewno sklep "Żabka" - powiedział Radosław Wechta z Biura Sprzedaży Mieszkań Wechta S.K.A.

Oznacza to, że do tej pory sprzedanych zostało 155 z 240 lokali.

To nie jedyna inwestycja prowadzona na Kolejowej. Na sąsiedniej działce dobiega końca budowa hotelu.


Komentarze (5)

29-02-2012 20:38:33
yaro88
ten budynek z zewnątrz wygląda fatalnie, tak budowało się w latach 80-tych. zwykły kloc nic fajnego w przestarzałym stylu. jak wechta ma takie brzydkie budynki budować to lepiej niech nie buduje wcale...
24-02-2012 22:37:38
Merkury
Po co żabka skoro jest biedronka :D Alkohol trza se wczesniej kupić a nie potem po 22 leciec do żabki i przepłacac. Szampan Michelo w biedronce 5, 49 zł a w żabce 8,50 zł .. I po co przepłacać :P!
23-02-2012 13:14:41
Łukasz
Akurat Żabka, to dobrze że będzie, podstawowe zakupy idzie spokojnie tam zrobić a czasem zdarzają się również dobre promocje. Blok może faktycznie nie pasuje trochę do okolicznych ale z 2 strony nadaje trochę charakteru tej części Łazarza, nadaje mu pewien akcent, nie tylko stare kolejowe budynki. Co do chodników to faktycznie problem, szkoda ze Straż Miejska nie interweniuje...szkoda, że miasto (ZDM) nie słucha RO w sprawie remontów chodnika na Kolejowej, tylko zrobili bezsensowny remont...
22-02-2012 09:54:40
wolf
Kolejna Żabka na Łazarzu... Z tego sklepu bardziej zadowolone będą pijaczki, które będą mogły się napić w pobliżu ogródków działkowych niż mieszkańcy nowego bloku. Sam blok to też moloch nie pasujący do tej okolicy. A robotnicy przy nim pracujący już zniszczyli nowy fragment chodnika po drugiej stronie ulicy. Miasto kilka tygodni temu wymieniło ten fragment, bo też wcześniej robotnicy zniszczyli ten odcinek tak że nie dało się po nim już chodzić. Moim zdaniem to Wechta powinna w tej okolicy naprawić chodniki i nawierzchnie ulic zniszczone pojazdami pracującymi przy budowie. Co do budowy hotelu, to dawny hotel kolejowy jest już przebudowywany ponad 10 lat i końca nie widać. Ciągle jakieś małe grupy robotników się zmieniają, są okresy kiedy nic się tam nie dzieje, mówi się o tym że robotnicy nie mają płacone za wykonane zadania stąd te przestoje i zmiany ekip.
22-02-2012 09:29:16
Maru
Bezpieczna i zadbana okolica ul. Kolejowej sprzyja zakupowi mieszkania za 400 tys... Ciekawe czy znowu będą jaja z odbiorem budynku przez PSP oraz nadzór budowlany?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: