Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Nie będzie już ogromnych reklam na Dworcu Głównym - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Nie będzie już ogromnych reklam na Dworcu Głównym
06-02-2015 13:06   Janusz Ludwiczak
Kilka dni temu rozebrana została nielegalna konstrukcja z reklamą, która przez ponad rok stała na ul. Matyi, opodal Dworca Głównego i centrum handlowego City Center. Demontowana jest również ogromna reklama, która od stycznia przesłania szklaną fasadę budynku dworca Poznań Główny od strony ul. Dworcowej.

Przez rok na ulicy Matyi, opodal Dworca Głównego i centrum handlowego City Center stała ogromna reklama. Konstrukcja stała nielegalnie - była samowolą budowlaną. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego dla Miasta Poznania złożył zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa. Właściciel otrzymał nakaz demontażu konstrukcji.

Z kolei w połowie stycznia na szklanej fasadzie budynku nowego dworca Poznań Główny pojawiła się ogromna reklama PKP Intercity. Reklama nie spodobała się niektórym mieszkańcom, a także społecznikom, w tym członkom Stowarzyszenia Ulepsz Poznań, którzy walczą o poprawę estetyki miasta.

Katarzyna Mazurkiewicz, rzecznik Polskich Kolei Państwowych zapewniła, że w piątek rano rozpoczął się demontaż reklamy ze ściany budynku dworca Poznań Główny.


R E K L A M A

Komentarze (3)

07-02-2015 20:20:20
morlock
A można choć przyciemnić reklamę na winklu Głogowskiej i Hetmańskiej dla jadących na południe? Dziabie po oczach aż miło. Tu i tak każdy z jadących (no może prawie każdy) patrzy by jadący Hetmańską na "późnym" żółtym mu nie przy...ł . Ale pewnie prywatna kamienica i indolentnemu Miastu uj do tego. Sam sobie odpowiedziałem hehe więc idę się leczyć. Do Kościana czy Gnieźnieńskiej Szkoły Kosmonautów już za 7 lat mnie przyjmą? Ktoś był, wie?
06-02-2015 16:41:49
pkp
A Pani Mazurkiewicz konkretnie jest rzecznikiem prasowym jakiej spółki. MOŻE lC?
06-02-2015 15:06:45
Ircyś
Dlaczego na nowym dworcu nie ma zegara?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: