Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Mela obkleiła swoimi plakatami sklepowe witryny, słupy trakcyjne i skrzynki energetyczne - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Mela obkleiła swoimi plakatami sklepowe witryny, słupy trakcyjne i skrzynki energetyczne
29-11-2014 18:01   Janusz Ludwiczak
Plakaty reklamujące nową płytę jednej z artystek zostały naklejone nielegalnie już nie tylko na słupach trakcyjnych, latarniach ulicznych i skrzynkach energetycznych, ale również na witrynach sklepów.

Plakaty reklamujące nową płytę "Mela Koteluk - Migracje" pojawiły się na słupach trakcyjnych, latarniach, a nawet oknach sklepów wzdłuż ulicy Głogowskiej.

Nic o tym nie wiem. Nie zlecałem rozwieszenia plakatów. Nie ponoszę za to żadnej odpowiedzialności - powiedział w rozmowie telefonicznej Robert Kurpisz, menadżer artystki.

Plakaty te zostały naklejone nielegalnie. Nie wolno bowiem naklejać reklam na słupach trakcyjnych, skrzynkach energetycznych, latarniach ulicznych czy sygnalizatorach świetlnych. Mówi o tym Kodeks wykroczeń:
Art. 63a. § 1. Kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez zgody zarządzającego tym miejscem, podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny.


Komentarze (6)

30-11-2014 14:28:13
JS
Pani Mario, jeśli nieroby tak traktują radną, to proszę wyobrazić sobie, jak postępują ze zwykłymi ludźmi. Przykładem jest chamskie zachowanie municypalnego babochłopa szarpiącego staruszki handlującego pietruszką na Łazarskim. Między innymi przez bydlęce zachowanie bandytów ze SM rynek podupada. Coraz mniej dodających uroku temu miejscu osób sprzedających swoje ogródkowe plony lub rękodzieło. Królują handlarze masówką z Giełdy Ogrodniczej i wiecznie nachlani handlarze starzyzną. Reakcja SM jest w 100% zależna od postury osoby, która coś złego, w ich mniemaniu, robi. Sprawa plakatów wyraźnie to pokazuje. Obecnie są rozklejane w biały dzień, pod nosem municypał. Ale im łatwiej założyć blokadę lub dać mandat staruszce.
30-11-2014 13:06:41
Odklejacz
Zerwałem już około 120 sztuk tego badziewia Meli... Łazarz, Górczyn i Jeżyce. Z tego co widziałem... Na samej Głogowskiej zostało jeszcze ponad 20... jeżeli nie rozklejali ponownie... Ale za zrywanie też można od SM oberwać...
30-11-2014 11:30:41
M.Łazarz
Jako ciekawostkę podaję takie zdarzenie.Odbywały się konsultacje w sprawie zagosopodarowania Parku Kasprowicza ( nie wieżowcom na Arenie).Ponieważ nie ma legalnych miejsc do wieszania ogłoszeń miejskich w tym rejonie chciałam 1 plakat nakleić przy ul.Sczanieckiej na "skrzynce".Nagle na chodniku pojawił się radiowóz Straży MIejskiej, niemili funkcjonariusze prawie mnie staranowali ,tłumaczenie że to jeden plakat zawieszony na "rzepie" i jutro go zdejmę nic nie dawało. Złapali "babcię" niegroźną dla nich ,to chcieli odtrąbić sukces, a kawałek dalej młodzi ludzie rozwieszali plakaty o imprezie na Targach i nic, spokój.Udało się mi po długim tłumaczeniu odejść ale niesmak i awersja do pseudo działań SM pozostały. Wczoraj wszystkie alejki ,trawniki wokół Areny zajechane przez gości Areny,a Straż nic,stoi i "paczy".
29-11-2014 22:51:18
JS
Żeby było śmieszniej, koło rozklejającego plakaty gówniarza przejeżdżał (jakże by inaczej) patrol SM. Sądzicie, że zareagowali? Pracowicie zaklejał skrzynkę na rogu Kanałowej i Głogowskiej, municypały stały na czerwonym świetle. Mżyło, więc po co było wywlekać tłuste tyłki z dupowozu...
29-11-2014 21:44:54
j73
Czy na takich g--i nie ma rady? Dziwny kraj.
29-11-2014 19:33:04
De.
Co nie ponosi żadnej odpowiedzialności? Jazda i niech ściąga to badziewie.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

cze

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Poznańskie Muzykalia - koncert: Wojciech Korda i Ada Rusowicz

10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

25

wrz

do 27-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "Polagra"
Targi "Smaki Regionów"

28

wrz

do 29-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: