Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

MPK apeluje: "Dość zaklejania" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
MPK apeluje: "Dość zaklejania"
07-02-2014 00:59   Janusz Ludwiczak
Agencja Artystyczna Royal Art z Krakowa obkleiła plakatami słupy trakcyjne, latarnie uliczne i skrzynki energetyczne m.in. w ciągu ulicy Głogowskiej. Walkę z nielegalnymi reklamami rozpoczyna MPK.

Dość zaklejania Poznania! W ostatnim czasie na słupach trakcyjnych pojawiły się kolejne plakaty. Tym razem promują koncert organizowany przez Royal Art - Agencja Artystyczna z Krakowa. 31 stycznia za pośrednictwem ich facebooka poprosiliśmy o usunięcie plakatów, jednakże do wczoraj nie otrzymaliśmy odpowiedzi, a dzisiaj post został całkowicie usunięty. Niestety plakaty nadal wiszą - informuje MPK.

Wszystkim organizatorom przypominamy, że wywieszanie plakatów na cudzej (w tym przypadku naszej) własności jest nielegalne i generuje niepotrzebne koszty oraz pracę. Apelujemy o korzystanie z zatwierdzonych, legalnych miejsc ekspozycji, których w Poznaniu nie brakuje - dodaje MPK.

Okazuje się, że założycielem i właścicielem Agencji Artystycznej Royal Art jest absolwent Akademii Muczycznej z Krakowa, który jak widać, nie wie, że nie wolno naklejać reklam na słupach trakcyjnych, skrzynkach energetycznych, latarniach ulicznych czy sygnalizatorach świetlnych. Mówi o tym Kodeks wykroczeń:

Art. 63a. § 1. Kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez zgody zarządzającego tym miejscem, podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny.


R E K L A M A

Komentarze (1)

08-02-2014 12:02:55
Poznaniak
Ciekaw jestem końca tej sprawy, życzę powodzenia może się uda :)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

do 18-07-2020
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
w godz. 20:00-2:00

18

lip

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: