Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W holu Urzędu Miasta przy Matejki można przetransferować bilet i sprawdzić ważność karty PEKA - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W holu Urzędu Miasta przy Matejki można przetransferować bilet i sprawdzić ważność karty PEKA
10-12-2014 06:40   Janusz Ludwiczak
Przy wejściu do budynku Urzędu Miasta przy ul. Matejki 50 pojawił się czytnik kart PEKA, w którym można aktywować bilet kupiony w internecie lub sprawdzić stan karty.

Czytniki są takie same jak te w Punktach Obsługi Klienta ZTM Poznań. Można w nich sprawdzić stan tPortmonetki na karcie PEKA, dowiedzieć się wszystkiego o naszym bilecie okresowym (do kiedy jest ważny, na jaką strefę obowiązuje, jaki typ biletu posiadamy) lub aktywować bilet zakupiony poprzez portal: www.peka.poznan.pl - informuje Agnieszka Smogulecka z Zarządu Transportu Miejskiego.

Czytniki stanęły również w innych pięciu placówkach Urzędu Miasta - przy ul. Kolegiackim 17, ul. Libelta 16/20 (Wydział Spraw Obywatelskich, Urząd Stanu Cywilnego, Wydział Oświaty, Biuro Miejskiego Rzecznika Konsumentów), ul. Słowackiego 22 (Wydział Finansowy), ul. Gronowej 22a (Wydział Komunikacji, Wydział Ochrony Środowiska) oraz przy ul. 3 Maja 46 (Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych, Wydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej).

ZTM informuje również, że od 1 stycznia 2015 r. nie będzie zmian w funkcjonowaniu papierowych biletów jednorazowych, z których obecnie korzystają pasażerowie transportu publicznego.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Birdman" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

25

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kształt wody" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

27

lip

10:00
Łazarz
"Szlakiem ornamentów Poznania" - wycieczka po Łazarzu
zbiórka pod kamienicą przy ul. Matejki 2 (przy dawnym kinie Olimpia)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: