Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W holu Urzędu Miasta przy Matejki można przetransferować bilet i sprawdzić ważność karty PEKA - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W holu Urzędu Miasta przy Matejki można przetransferować bilet i sprawdzić ważność karty PEKA
10-12-2014 06:40   Janusz Ludwiczak
Przy wejściu do budynku Urzędu Miasta przy ul. Matejki 50 pojawił się czytnik kart PEKA, w którym można aktywować bilet kupiony w internecie lub sprawdzić stan karty.

Czytniki są takie same jak te w Punktach Obsługi Klienta ZTM Poznań. Można w nich sprawdzić stan tPortmonetki na karcie PEKA, dowiedzieć się wszystkiego o naszym bilecie okresowym (do kiedy jest ważny, na jaką strefę obowiązuje, jaki typ biletu posiadamy) lub aktywować bilet zakupiony poprzez portal: www.peka.poznan.pl - informuje Agnieszka Smogulecka z Zarządu Transportu Miejskiego.

Czytniki stanęły również w innych pięciu placówkach Urzędu Miasta - przy ul. Kolegiackim 17, ul. Libelta 16/20 (Wydział Spraw Obywatelskich, Urząd Stanu Cywilnego, Wydział Oświaty, Biuro Miejskiego Rzecznika Konsumentów), ul. Słowackiego 22 (Wydział Finansowy), ul. Gronowej 22a (Wydział Komunikacji, Wydział Ochrony Środowiska) oraz przy ul. 3 Maja 46 (Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych, Wydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej).

ZTM informuje również, że od 1 stycznia 2015 r. nie będzie zmian w funkcjonowaniu papierowych biletów jednorazowych, z których obecnie korzystają pasażerowie transportu publicznego.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty kulinarne dla Aktywnych 60+- zdrowy posiłek- jesienne menu

18:30
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
IX sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

22

lis

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Jesienne warsztaty plastyczne z okazji Dnia Kredki" - dla dzieci szkolnych

27

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: