Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Można już doładować PEKĘ w biletomacie na Głogowskiej. Kolejny będzie na Arciszewskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Można już doładować PEKĘ w biletomacie na Głogowskiej. Kolejny będzie na Arciszewskiego
23-10-2014 07:36   Janusz Ludwiczak
Biletomat na przystanku "Głogowska/Hetmańska" jest już w pełni funkcjonalny. Można w nim nie tylko kupić bilety jednorazowe, ale również doładować kartę PEKA biletem 30-dniowym lub zasilić tPortmanetkę, która opłaci przejechanie wybranej ilości przystanków. Co więcej za wszystkie transakcje można zapłacić kartą płatniczą. Kolejne automaty biletowe jeszcze w październiku mają pojawić się na przystankach "Arciszewskiego" i "Dworzec Zachodni".

W połowie września na przystanku "Głogowska/Hetmańska" stanął jeden z pierwszych nowych biletomatów, w którym nie tylko kupimy bilety jednorazowe i doładujemy kartę PEKA, ale za wszystkie transakcje zapłacimy kartą płatniczą. Przez kilka dni automat biletowy był w trakcie testów i nie działały wszystkie funkcje. Jak informuje ZTM obecnie biletomat jest w pełni funkcjonalny.

Jeszcze w tym miesiącu nowe biletomaty pojawią się m. in. na przystanku "Arciszewskiego" i "Dworzec Zachodni".

Operatorem nowych biletomatów jest firma Mennica Polska S.A. Nasz partner został wybrany w konkursie przeprowadzonym przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu i odpowiada za montaż i serwis nowych biletomatów. Wszystkie automaty będą umożliwiały sprzedaż biletów jednorazowych oraz dokonywanie płatności za bilety lub doładowania tPortmonetki za pomocą kart płatniczych, w tym także zbliżeniowych. Biletomat posiada nowoczesny, wysokokontrastowy kolorowy ekran dotykowy, zapewniający prostą obsługę - wyjaśnia Bartosz Trzebiatowski, rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego.

Docelowo w całym Poznaniu będzie 70 nowych biletomatów.


Komentarze (1)

23-10-2014 11:34:04
briano
Nie jest w pełni funkcjonalny!!!! Zgodnie z zapisami te automaty miały wydawać z dyspensera również kartonikowe karty typu mifar!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: