Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Punkt sprzedaży biletów ZTM w holu głównym MTP został zlikwidowany - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Punkt sprzedaży biletów ZTM w holu głównym MTP został zlikwidowany
15-11-2014 17:17   Janusz Ludwiczak
Piątek był ostatnim dniem funkcjonowania tymczasowego Punktu Obsługi Klienta w holu głównym MTP.

W ostatnim tygodniu sierpnia w atrium MTP - w holu głównym Targów na przeciwko Mostu Dworcowego został uruchomiony Punkt Obsługi Pasażerów ZTM. Pierwotnie bilety na Targach mieliśmy kupić tylko do 17 października.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami piątek – 14 listopada 2014r. jest ostatnim dniem funkcjonowania tymczasowego Punktu Obsługi Klienta ZTM na MTP, który spełnił swoją rolę. Termin zamknięcia punktu został wydłużony o miesiąc, a w ostatnim czasie korzystały z niego pojedyncze osoby. Klientów, którzy wskazali POK na MTP we wniosku o wydanie karty PEKA jako miejsce jej odbioru, prosimy o odbiór karty w Punkcie Obsługi Klienta ZTM na moście Teatralnym - informuje Zarząd Transportu Miejskiego.

Punkty Obsługi Klienta ZTM znajdują się przy ul. Matejki 59 (siedziba ZTM) oraz przy ul. Głogowskiej 133 (przy zajezdni tramwajowej). Placówki, w których można złożyć wniosek o wyrobienie PEKI, czyli Poznańskiej Elektronicznej Karty Aglomeracyjnej, kupić bilety jednorazowe czy złożyć wniosek na Bilet Metropolitarn. są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-20:00 oraz w wyznaczone soboty. ZTM docelowo planuje uruchomić punkt na Dworcu Zachodnim.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
17

sty

11:00
Cmentarz żydowski ul. Głogowska 26a
Wspólna modlitwa chrześcijan i Żydów przy grobie rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

11:30
Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych ul. Głogowska 26 (MTP - paw. 103)
Otwarcie Izby Pamięci rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

18

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Centralne nabożeństwo ekumeniczne z okazji Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan

19

sty

18:30
Łazarz
35. sesja (zwyczajna-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: