Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Do końca sierpnia wyremontują chodniki na Niegolewskich - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Do końca sierpnia wyremontują chodniki na Niegolewskich
08-05-2014 07:29   Janusz Ludwiczak
Zarząd Dróg Miejskich ogłosił przetarg na remont chodników w ciągu ulicy Niegolewskich. Inwestycja w kwocie 210 tysięcy złotych zostanie sfinansowana ze środków Rady Osiedla Św. Łazarz.

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu remontu nawierzchni chodnika w ul. Niegolewskich na odcinku od ul. Bogusławskiego do ul. Kasprzaka - strona południowa oraz na odcinku od ul. Kasprzaka do ul. Głogowskiej oraz usługi związane z wykonywanymi robotami budowlanymi.

Wykonawcy mają czas do 16 maja na składanie ofert. Inwestycja będzie musiała zostać zrealizowana do 22 sierpnia. Na remont chodników na ul. Niegolewskich Rada Osiedla Św. Łazarz przekazała 210 tys. zł.


Komentarze (2)

08-05-2014 19:14:57
Steff
Popieram głos Hownga. A tak przy okazji? Dlaczego miasto/rada nie mogą wyremontować chodników po obu stronach ulicy? To, że odcinek na wysokości żaby jest w stanie katastrofalnym, nie oznacza, że inne odcinki (nie ujęte w planie) nie nadają się do remontu. Rozumiem, że nie ma pieniędzy, ale sama metoda działania jest dziwna. Za kilka lat będzie remont drugiej strony ulicy i istnieje ryzyko, że wyjdzie jak zawsze: niespójnie, pstrokato, po naszemu, ale miejmy nadzieję, że ktoś nad tym czuwa. Może lazarz.pl mógłby ustalić coś w sprawie Zielonej Perły?
08-05-2014 15:43:28
morlock
Rossman i inne budy (Ojro-apteka) zadbały o dojście do swoich geszewciarstw pozbrukując się z obu winkli. Natomiast zejście południowe od Kasprzoka/Matejkiego do Głogowskiego w dół Niegolewskich (ale tylko do tej zbyt drogiej apteki przed Rossmanem) to 14 wiek. No więc przyjąłem do wiadomości że miasto/radałosiedla -blabla -wielgachna naprawa. Czekam jednak na jednoznaczne określenie przyszłości Zielonej Perełki. Miasto przejęło za długi, zgoda. No więc niech to "MIASTO" sprząta i dogląda systemataczniej przejętej posesji. Albo przeznaczcie pracownika ( równego wam IQ) do wyłapywania gruzu sypiącego na nasze głowy, do wózków. Howng
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Paris, Paris" - recital piosenek francuskich w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Piotra Wizy

26

wrz

do 27-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targ żywności regionalnej i ekologicznej
Targi mieszkań i domów
Jesienny targ ogrodniczy

27

wrz

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal The September Concert
- koncert "U Vivaldiego"

28

wrz

do 01-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: