Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Bałtyk" przesunięty. Remont przystanku idzie ślamazarnie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Bałtyk" przesunięty. Remont przystanku idzie ślamazarnie
18-04-2014 01:41   Janusz Ludwiczak
W środę rozpoczął się remont nawierzchni na przystanku tramwajowo-autobusowym "Bałtyk". Prace idą jednak w bardzo powolnym tempie. W ciągu dwóch dni ekipie budowlanej udało się usunąć jedynie trzy płytki chodnikowe.

Od środy autobusy linii nr 48, 59, 63, 69, 77, pospiesznej L oraz nocnych 238, 240, 242, 249, 251 i 252 zatrzymują się na przystanku, który zlokalizowany został na ul. Bukowskiej, za wjazdem na parking hotelu Sherathon. Tramwaje linii nr 6, 13 i 15 zatrzymują się bez zmian na przystanku "Bałtyk".

Nierówne krawężniki, unoszące się do góry, popękany asfalt - tak prawie dwa lata po generalnym remoncie wygląda przystanek "Bałtyk". Naprawa nawierzchni przystanku jest więc niezbędna. Remont wykona firma, która modernizowała przystanek na Euro 2012 w ramach gwarancji.

Tymczasem w ciągu dwóch dni na przystanku niewiele się zmieniło. Budowlańcom udało się jedynie usunąć trzy płytki chodnikowe. Do kiedy potrwa remont tego nie wiadomo. ZTM będzie informować na bieżąco o zmianach.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka w Ogrodzie Łazarz
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com. Wstęp wolny pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązując

19

cze

do 20-06-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Moto Fest

Park Wilsona
Łazarskie śniadania przy wspólnym stole

21

cze

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Czerwiec z zumbą" w Ogrodzie Łazarz- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala!
- zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

28

cze

do 30-06-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: