Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach już święta... Bożego Narodzenia - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach już święta... Bożego Narodzenia
03-03-2014 15:42   Janusz Ludwiczak
Choinki, bombki, lampki i inne ozdoby świąteczne były prezentowane na Targach Produktów Świątecznych i Okazjonalnych "Specjal Days'. MTP zaprosiły również na Wielkanoc, a to za sprawą wielkopolskich rzemieślników.

"Specjal Days", czyli Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych gościły ponad 60 wystawców. Przedstawiciele kwiaciarni, centrów ogrodniczych oraz galerii homingowych mogli zapoznać się z najnowszą ofertą elementów dekoracyjnych - ozdób choinkowych oraz wielkanocnych, imitacji kwiatów, a także artykułów dekoracyjnych na każdą okazję, które nadają aranżacjom domowym i ogrodowym wyjątkowy charakter.

Natomiast w sobotę w Holu Wschodnim można było zobaczyć i spróbować apetyczne pasztety, ogromne szynki, sałatki, żur i inne pyszności. Wielkopolscy rzemieślnicy zainaugurowali w ten sposób cykl wydarzeń Wielkanoc - Mięsne Święta - Polska Tradycja. W czwartek odbędzie się z kolei certyfikacja mięs i wędlin wielkanocnych.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

18:30
Szkoła Podstawowa nr 69 ul. Jarochowskiego 62
XII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: