Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Łazarskie szkoły prezentują się na MTP - trwają Targi Edukacyjne - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Łazarskie szkoły prezentują się na MTP - trwają Targi Edukacyjne
01-03-2014 00:45   Janusz Ludwiczak
Blisko 250 szkół i placówek oświatowych prezentuje się na Targach Edukacyjnych, które do niedzieli odbywać będą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Na XVIII Targach Edukacyjnych prezentują się wszystkie łazarskie licea: "Marcinek", II LO czy "Ósemka". Swoje stoiska mają także Zespół Szkół Handlowych i Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych.

Targi Edukacyjne, a także Salon Wyposażenia Szkół oraz XIII Poznańskie Spotkania Targowe - Książka dla dzieci i młodzieży można odwiedzać w sobotę od 10:00 do 18:00 i w niedzielę od 10:00 do 16:00 w pawilonach nr 1, 2 i 15. Na MTP można wejść również od strony ul. Głogowskiej, przy restauracji Mc Donald's, na przeciwko PeSTki.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

do 20-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA - Poznań Game Arena. Targi gier i multimediów

19

paź

do 20-10-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Wystawa storczyków

20

paź

Poznań * Łazarz
20. Poznań Maraton

25

paź

do 26-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva seniorzy" - targi dla osób 50+

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: