Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od wiosny do zimy - podróż przez cztery pory roku w "Ogrodzie Łazarz" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od wiosny do zimy - podróż przez cztery pory roku w "Ogrodzie Łazarz"
07-09-2013 01:42   Janusz Ludwiczak
Konkursy, gry i liczne zabawy czekały na dzieci w piątkowe popołudnie w "Ogrodzie Łazarz", który mieści się między blokami przy ul. Potockiej 39 i 41.

Na początku dzieci zostały podzielone na cztery grupy, którymi kierowała pani wiosna, pan lato, pani jesień i pani zima. Następnie każdy otrzymał balon - z grupy zima koloru białego, z grupy wiosna koloru zielonego, a z grupy lato koloru żółtego. W środku balonu znajdowała się karteczka z literką, balon trzeba było przekłuć.

Następnie dzieci musiały rozszyfrować magiczne miejsce. Aby je odgadnąć należało z karteczek z literkami ułożyć hasło i zapisać je kredą na ściennej tablicy.

W ramach "4 pór Kręgu" najmłodsi musieli również zaśpiewać piosenkę związaną z daną porą roku. I tak grupa "wiosna" zaśpiewała piosenkę "Ogórek, ogórek, ogórek", grupa "lato" wykonała piosenkę "Wsiąść do pociągu byle jakiego", zaś grupa "zima" - "Hu hu ha, nasza zima zła". Na zakończenie z kartonu, bibuły, kredek i innych materiałów dzieci wykonały przedmiot, który będzie związany z daną porą roku.

Na wszystkich uczestników czekały nagrody i słodkie upominki.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

18

mar

do 20-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

26

mar

do 29-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Motor Show 2020" - targi motoryzacyjne
TTM - targi techniki motoryzacyjnej

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: