Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

MPGM nie będzie już zarządzać miejskimi kamienicami - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
MPGM nie będzie już zarządzać miejskimi kamienicami
22-08-2013 00:16   Janusz Ludwiczak
Zespół Zarządców Nieruchomości WAM będzie przez najbliższe cztery lata zarządzać miejskimi kamienicami. Ta warszawska firma wygrała przetarg ogłoszony przez Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych. Od 21 października mieszkańcy sprawy związane z opłatami i lokatorami będą załatwiać już nie w biurze obsługi mieszkańców przy ul. Nehringa 2 lecz w nowym punkcie przy ul. Sczanieckiej.

Do tej pory miejskimi kamienicami zarządzało Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej. W czerwcu rozstrzygnięty został przetarg na nowego zarządcę. MPGM oferował w przetargu 25,9 mln zł, Zespół Zarządców Nieruchomości WAM zaproponował kwotę 24,7 mln zł. W środę w siedzibie Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych przy ul. Matejki została podpisana umowa z nowym zarządcą.

Od 2 września rozpocznie się przekazywanie nieruchomości warszawskiej spółce. Od 21 października Zespół Zarządców Nieruchomości WAM będzie administrował kamienicami należącymi do miasta, m.in. rozliczaniem czynszu i świadczeń, a także naprawą awarii, remontami budynków oraz ich stanem technicznym. Spółka będzie zarządzać na terenie Poznania ponad 2,5 tysiącami budynków.

Od 21 października lokatorzy miejskich budynków z terenu Łazarza będą załatwiać sprawy związane z opłatami i lokatorami już nie w biurze obsługi mieszkańców MPGM przy ul. Nehringa 2 lecz w nowym punkcie WAM przy ul. Sczanieckiej.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

21:45
Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge" (reż.Baz Luhrmann)
- Łazarski Przegląd Filmowy
wstęp wolny

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: