Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Głogowskiej wymalowano buspas - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Głogowskiej wymalowano buspas
27-07-2013 18:51   Janusz Ludwiczak
Nowe oznakowanie poziome pojawiło się na ul. Głogowskiej przy nowej trasie PeSTki do Dworca Zachodniego. Na jezdni wymalowano m.in. buspas.

Na ulicy Głogowskiej, przy nowej trasie szybkiego tramwaju do Dworca Zachodniego pojawiło się nowe oznakowanie poziome. Na torowisku tramwajowym wymalowano pasy z napisem "BUS". Będzie tutaj specjalny buspas. Mają tutaj jeździć autobusy do przystanku PST, który powstał przy ul. Zachodniej. Autobusy będą zatrzymywać się również na obecnym przystanku tramwajowym "Dworzec Zachodni" na ul. Głogowskiej.

Z nowego oznakowania można wywnioskować, że kierowcy nie skręcą już w lewo z ul. Głogowskiej (od strony Mostu Dworcowego) w ul. Zachodnią. Taką możliwość będą miały tylko tramwaje i autobusy.

Zamontowana została również nowa sygnalizacja zarówno dla samochodów jak i tramwajów. Póki co światła na razie tylko pulsują.

Pierwsza PeSTka do Dworca Zachodniego z pasażerami ma dojechać na początku września.


Komentarze (2)

27-07-2013 20:57:13
Ircyś
A jak będzie można dojechać do Dworca Zachodniego? Może jakaś mapka (przez Berwińskiego, Matejki, Wyspiańskiego i z powrotem Głogowską?) Do nowego dworca dojście z tramwaju to temat rzeka, a teraz dojazd do zachodniego...masakra
27-07-2013 20:02:57
JS
Czego się nie zrobi, żeby nagonić klientów do centrum handlowego, ups, przepraszam dworca głównego. Czyli na Zachodni tylko od strony Górczyna... Paranoja. Najlepiej wyrzucić wszystkich z miasta, wtedy magistrat będzie najbardziej zadowolony.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: