Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zawisła wiecha nad Poznań City Center - otwarcie w listopadzie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zawisła wiecha nad Poznań City Center - otwarcie w listopadzie
09-03-2013 08:42   Janusz Ludwiczak
W piątek zawieszono wiechę w budynku nowego centrum handlowego Poznań City Center, które powstaje przy Dworcu Głównym. W obiekcie, którego powierzchnia zajmie ponad 60 tys. m kw. powstanie 250 sklepów. Otwarcie na przełomie października i listopada.

W piątkowe przedpołudnie odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na budynku Poznań City Center. Oznacza to, że budynek przydworcowego centrum handlowego jest już w zamkniętym stanie surowym.

Otwarcie Poznań City Center planujemy na przełomie października i listopada. Przed nami jeszcze wiele pracy. Mamy już zabezpieczony najem powierzchni w ponad 70 procentach. Całe centrum handlowe będzie miało ponad 60 tys. m kw. i znajdzie się w nim 250 sklepów i punktów handlowo-usługowych - powiedział Tomasz Lisiecki, prezes węgierskiej firmy TriGranit Development Polska, które buduje obiekt.

Poznań City Center będzie stanowić część Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego. Na powierzchni ponad 60 tys. m kw. powstanie 250 sklepów (w tym m.in. Piotr i Paweł, Saturn, H&M, House, Reserved, punkty gastronomiczne: Pizza Hut, KFC, Mc Donald's, Burger King, Nordsee). Do dyspozycji klientów będzie parking na ponad 1500 samochodów.

Oprócz centrum handlowego powstanie również nowy dworzec PKS na 19 stanowisk, który jest dobudowywany do nowego dworca PKP.

Zakończenie inwestycji wartej 240 mln euro planowane jest na przełomie października i listopada.


R E K L A M A

Komentarze (2)

10-03-2013 11:55:45
kasia
Poznan Roll-Up Center;)
09-03-2013 15:45:35
kaziu
Poznań City Chlebak
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: