Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zawisła wiecha nad Poznań City Center - otwarcie w listopadzie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zawisła wiecha nad Poznań City Center - otwarcie w listopadzie
09-03-2013 08:42   Janusz Ludwiczak
W piątek zawieszono wiechę w budynku nowego centrum handlowego Poznań City Center, które powstaje przy Dworcu Głównym. W obiekcie, którego powierzchnia zajmie ponad 60 tys. m kw. powstanie 250 sklepów. Otwarcie na przełomie października i listopada.

W piątkowe przedpołudnie odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na budynku Poznań City Center. Oznacza to, że budynek przydworcowego centrum handlowego jest już w zamkniętym stanie surowym.

Otwarcie Poznań City Center planujemy na przełomie października i listopada. Przed nami jeszcze wiele pracy. Mamy już zabezpieczony najem powierzchni w ponad 70 procentach. Całe centrum handlowe będzie miało ponad 60 tys. m kw. i znajdzie się w nim 250 sklepów i punktów handlowo-usługowych - powiedział Tomasz Lisiecki, prezes węgierskiej firmy TriGranit Development Polska, które buduje obiekt.

Poznań City Center będzie stanowić część Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego. Na powierzchni ponad 60 tys. m kw. powstanie 250 sklepów (w tym m.in. Piotr i Paweł, Saturn, H&M, House, Reserved, punkty gastronomiczne: Pizza Hut, KFC, Mc Donald's, Burger King, Nordsee). Do dyspozycji klientów będzie parking na ponad 1500 samochodów.

Oprócz centrum handlowego powstanie również nowy dworzec PKS na 19 stanowisk, który jest dobudowywany do nowego dworca PKP.

Zakończenie inwestycji wartej 240 mln euro planowane jest na przełomie października i listopada.


Komentarze (2)

10-03-2013 11:55:45
kasia
Poznan Roll-Up Center;)
09-03-2013 15:45:35
kaziu
Poznań City Chlebak
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

gru

17:00
Szkoła Podstawowa nr 90 ul. Chociszewskiego 56
Świąteczny kiermasz charytatywny

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

13:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
Ptasia sobota - warsztaty edukacyjne dotyczące dokarmiania miejskich ptaków

16:00
Palmiarnia Park Wilsona
Gwiazdka w Palmiarni
w godz. 16:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: