Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach odbywają się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach odbywają się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym
09-11-2012 11:15   Janusz Ludwiczak
Ponad 270 zawodników z 36 krajów, m.in. z Argentyny, Brazylii, Chin, Hiszpanii, Francji, Hong Kongu, Indii, Iranu, Japonii, Meksyku, Singapuru, Szwecji, USA i Polski bierze udział w rozgrywanych od środy Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym "GAC Group 2012 ITTF World Tour", które odbywają się w pawilonie nr 3a Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Od 7 do 11 listopada Międzynarodowe Targi Poznańskie są gospodarzem Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym "GAC Group 2012 ITTF World Tour". W zawodach bierze udział ponad 270 zawodników z 36 krajów (z Anglii, Argentyny, Austrii, Belgii, Białorusi, Brazylii, Chin, Chorwacji, Czech, Danii, Egiptu, Francji, Grecji, Hong Kongu, Indii, Iranu, Japonii, Jersey, Litwy, Niemczech, Meksyku, Portugalii, Rumunii, Rosji, Serbii, Singapuru, Słowacji, Szkocji, Tajwanu, Ukrainy, USA, Węgier, Włoch i Polski).

Przez pierwsze dwa dni odbywały się kwalifikacje. Na piątek, sobotę i niedzielę zaplanowano turniej główny, w którym wystartuje 11 polskich tenisistów stołowych, wśród których będzie m.in. Natalia Partyka, polska olimpijka.

Finały Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym "GAC Group 2012 ITTF World Tour" zostaną rozegrane w niedzielne popołudnie. Wejście na zawody możliwe jest bezpośrednio do pawilonu 3a od strony ulicy Bukowskiej (na przeciwko hotelu Sheraton) i od ulicy Roosevelta (w pobliżu skrzyżowania z Bukowską).


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: