Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prawie 300 osób bierze udział w młodzieżowej olimpiadzie Ewangelików - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prawie 300 osób bierze udział w młodzieżowej olimpiadzie Ewangelików
30-04-2012 02:03   Janusz Ludwiczak
Protestanci z całej Polski, a także z Niemiec i Słowacji biorą udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Młodzieży Ewangelickiej, które od piątku odbywają się w Poznaniu. Ich organizatorem jest Parafia Ewangelicko-Augsburska, mieszcząca się przy Parku Manitiusa.

W Międzynarodowych Mistrzostwach Młodzieży Ewangelickiej bierze udział ok. 300 osób z całej Polski, a także z Niemiec i Słowacji. Młodzi sportowcy, którzy są nie tylko protestantami biorą udział w licznych dyscyplinach sportowych, m.in. piłce nożnej, piłce ręcznej, siatkówce, koszykówce, siatkówce plażowej, lekkoatletyce, skokach w dal, bowlingu, tenisie stołowym, szachach a nawet w zawodach freestyle na deskorolce lub rolkach.

Zawody odbywają się na obiektach POSiR - m.in. na halach gimnastycznych "Chwiałka", w Ośrodku Przywodnym Rataje czy na terenie Młodzieżowego Ośrodka Sportu na Śródce.

W niedzielę uczestnicy mistrzostw wzięli udział w turnieju ping-ponga i szachowym, który odbył się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Geodezyjno-Drogowych przy ul. Szamotulskiej na Grunwaldzie. Szkoła pełni również rolę bazy noclegowej. Tutaj też młodzież spożywa posiłki i odpoczywa.

Młodzieżowe Mistrzostwa Młodzieży Ewangelickiej zakończą się w poniedziałek turniejem piłki nożnej i zawodami lekkoatletycznymi.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 3-6 lat
- akcja twórcza z książką "Najlepsza zupa na świecie" w ramach 23. Biennale Sztuki dla Dziecka „Spotkanie jako sztuka”.
(zapisy na dom

21

paź

do 23-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Poleco" - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Targi
"Eco-Trends" - targi ekologiczne
ODWOŁANE

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Polska" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

18:30
Łazarz
18. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

22

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Zdobycze technologiczne w epoce koronawirusa"-wykład geriatry, prof.dr hab. n. med. Katarzyny Wieczorowskiej - Tobis. Wykład w ramach projektu "Precz z depresją"współfinansowanego z budżetu Miasta Po

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: