Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Tadeusz Nawalaniec nie jest już wicedyrektorem ZDM - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Tadeusz Nawalaniec nie jest już wicedyrektorem ZDM
07-07-2017 16:58   Janusz Ludwiczak
W czwartek zwolniony został Tadeusz Nawalaniec, zastępca dyrektora Zarządu Dróg Miejskich ds. Inżynierii Ruchu.

O sprawie jako pierwszy poinformował piątkowy "Głos Wielkopolski". Jak wyjaśnia Agata Kaniewska, rzeczniczka ZDM powodem rozwiązania umowy jest utrata zaufania do byłego już zastępcy dyrektora m.in. z powodu źle wykonywanych obowiązków służbowych.

Tadeusz Nawalaniec był zastępcą dyrektora dwa lata, od czerwca 2015 roku. Zajmował się m.in. sterowaniem ruchu, system ITS, strefą płatnego parkowania, a także wydzieleniem torowiska na ulicy Grunwaldzkiej i wprowadzeniem udogodnień dla rowerzystów, m.in. realizacją projektu "Rowerowy Łazarz".

To nie jedyne zmiany w magistracie z ostatnim czasie. W ubiegłym tygodniu ze stanowiska zastępcy dyrektora Gabinetu Prezydenta odszedł Tomasz Lisiecki, który odpowiadał m.in. za promocję miasta i współpracę z mediami.

Jak wyjaśnia Hanna Surma, rzecznik prasowy Prezydenta Poznania i Urzędu Miasta zmiany związane są z nowym regulaminem w poznańskim "ratuszu" i likwidacją stanowiska zastępcy dyrektora Gabinetu Prezydenta. Biuro Prasowe ma podlegać teraz Andrzejowi Białasowi.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: