Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Tadeusz Nawalaniec nie jest już wicedyrektorem ZDM - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Tadeusz Nawalaniec nie jest już wicedyrektorem ZDM
07-07-2017 16:58   Janusz Ludwiczak
W czwartek zwolniony został Tadeusz Nawalaniec, zastępca dyrektora Zarządu Dróg Miejskich ds. Inżynierii Ruchu.

O sprawie jako pierwszy poinformował piątkowy "Głos Wielkopolski". Jak wyjaśnia Agata Kaniewska, rzeczniczka ZDM powodem rozwiązania umowy jest utrata zaufania do byłego już zastępcy dyrektora m.in. z powodu źle wykonywanych obowiązków służbowych.

Tadeusz Nawalaniec był zastępcą dyrektora dwa lata, od czerwca 2015 roku. Zajmował się m.in. sterowaniem ruchu, system ITS, strefą płatnego parkowania, a także wydzieleniem torowiska na ulicy Grunwaldzkiej i wprowadzeniem udogodnień dla rowerzystów, m.in. realizacją projektu "Rowerowy Łazarz".

To nie jedyne zmiany w magistracie z ostatnim czasie. W ubiegłym tygodniu ze stanowiska zastępcy dyrektora Gabinetu Prezydenta odszedł Tomasz Lisiecki, który odpowiadał m.in. za promocję miasta i współpracę z mediami.

Jak wyjaśnia Hanna Surma, rzecznik prasowy Prezydenta Poznania i Urzędu Miasta zmiany związane są z nowym regulaminem w poznańskim "ratuszu" i likwidacją stanowiska zastępcy dyrektora Gabinetu Prezydenta. Biuro Prasowe ma podlegać teraz Andrzejowi Białasowi.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: