Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Tadeusz Nawalaniec nie jest już wicedyrektorem ZDM - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Tadeusz Nawalaniec nie jest już wicedyrektorem ZDM
07-07-2017 16:58   Janusz Ludwiczak
W czwartek zwolniony został Tadeusz Nawalaniec, zastępca dyrektora Zarządu Dróg Miejskich ds. Inżynierii Ruchu.

O sprawie jako pierwszy poinformował piątkowy "Głos Wielkopolski". Jak wyjaśnia Agata Kaniewska, rzeczniczka ZDM powodem rozwiązania umowy jest utrata zaufania do byłego już zastępcy dyrektora m.in. z powodu źle wykonywanych obowiązków służbowych.

Tadeusz Nawalaniec był zastępcą dyrektora dwa lata, od czerwca 2015 roku. Zajmował się m.in. sterowaniem ruchu, system ITS, strefą płatnego parkowania, a także wydzieleniem torowiska na ulicy Grunwaldzkiej i wprowadzeniem udogodnień dla rowerzystów, m.in. realizacją projektu "Rowerowy Łazarz".

To nie jedyne zmiany w magistracie z ostatnim czasie. W ubiegłym tygodniu ze stanowiska zastępcy dyrektora Gabinetu Prezydenta odszedł Tomasz Lisiecki, który odpowiadał m.in. za promocję miasta i współpracę z mediami.

Jak wyjaśnia Hanna Surma, rzecznik prasowy Prezydenta Poznania i Urzędu Miasta zmiany związane są z nowym regulaminem w poznańskim "ratuszu" i likwidacją stanowiska zastępcy dyrektora Gabinetu Prezydenta. Biuro Prasowe ma podlegać teraz Andrzejowi Białasowi.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
29

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
In memoriam Sat- Poz- Łazarski Wieczór Zaduszkowy poświęcony pamięci Zygmunta Dreżewskiego i innym zacnym mieszkańcomODWOŁANE

03

lis

do 06-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje Technologie Maszyny
"3D Solutions" - Targi Druku i Skanu Trójwymiarowego
Targi Logistyki Magazynowania i Transportu
ODWOŁANE

08

lis

11:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
XX Festiwal Muzyki Pasyjnej i Paschalnej - koncert festiwalowy: motyw Stabat Mater w kompozycjach Bacha, Pergolesiego i Koszewskiego
Ze względu na ograniczenia związane z „czerwoną strefą” w konc

17

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Stone" - targi kamieniarskie
"Glass" - targi szkła
ODWOŁANE

18

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Instalacyjne
Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa
"Poznań Drone Expo"
ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: