Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"To pierwsza władza po 1945 r., która działa w interesie Polaków" - K. Pawłowicz na Łazarzu {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"To pierwsza władza po 1945 r., która działa w interesie Polaków" - K. Pawłowicz na Łazarzu {WIDEO}
13-03-2016 05:36   Janusz Ludwiczak
"To jest pierwsza władza po 89 roku, a właściwie 45, która działa w interesie nas Polaków. Teraz demokracja dopiero kwitnie" – mówiła podczas spotkania "Aktualna sytuacja Polski" w księgarni Sursum Corda przy Rynku Łazarskim posłanka PiS Krystyna Pawłowicz.

Prof. Krystyna Pawłowicz, posłanka Prawa i Sprawiedliwości słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi. W tym tygodniu jedna z emerytek napisała do niej, że otrzymała tylko 5 złotych po podwyżce emerytury: "Posłanko, co ty na to, skoro bierzesz emeryturę dobrą i poselskie. Ja pracowałam 50 lat".

"Długimi okresami pracowałam na dwu i trzech etatach. Trzeba było Pani Zosiu też sobie życie organizować, uczyć się i studiować nieustająco, nie stać z boku i starać się poprawiać życie wokół. (…) Z zazdrości chce Pani bym była biedna, chora i zdana na dobroć i łaskawość innych? Jest Pani zwykłą zazdrośnicą. Proszę wziąść się też jeszcze za jakieś zajęcie, to i zazdrość Pani minie" – odpowiedziała Krystyna Pawłowicz.

Posłanka stwierdziła również, że homoseksualizm jest tym samym co pedofilia i zoofilia. Słynie również z niekulturalnych zachowań. Podczas jednego z posiedzeń parlamentu jadła sałatkę na sali sejmowej, czym wywołała oburzenie wśród wielu posłów i Polaków. Jest również znaną obrończynią Radia Maryja.

W sobotę Krystyna Pawłowicz odwiedziła księgarnię Sursum Corda przy Rynku Łazarskim. Na spotkanie przyszło tak wiele ludzi, że część osób stała na schodach i na zewnątrz.

Mam trzy tysiące emerytury, oszukanej zresztą, poprzez zmiany z 2009 roku. Człowiek pracował, pracował, a pan Tusk zmienił przepisy i nie mamy emerytur – powiedziała na początku spotkania posłanka Pawłowicz.

Po czym jeden z uczestników zaczął krzyczeć: "Konstytucja, konstytucja, konstytucja! Tu jest Wielkopolska!, po czym organizatorzy poprosili mężczyznę o opuszczenie ze spotkania.

"Piąta kolumna wyjdzie! Gospodarz się nie zgadza na pobyt pana tutaj. Proszę wyjść czerwona hołoto" – odpowiedział ktoś z sali.

"Jestem Wielkopolaninem od lat! Proszę nie naruszać mojej nietykalności cielesnej. Nie zgadzam się, by takie rzeczy działy się w księgarni, która nosi imię papieża Jana Pawła II. Papież w grobie się przewraca!" – odpowiedział mężczyzna, który został wyrzucony z księgarni Sursum Corda.

W dalszej części spotkania Krystyna Pawłowicz mówiła o Trybunale Konstytucyjnym, atakowała również Komisję Wenecką i poprzednich rządzących, w tym posłankę Annę Grodzką.

Co powiedział mi kiedyś poseł Grodzki? Płeć jest tutaj [wskazała na głowę posłanka]. Odpowiedziałam, że płeć jest tutaj [pokazała ręką poniżej pasa]. Jak ustalać kwestie płci i chorób, skoro ten facet jest chory. Zajmowali się jak ograniczyć kościół i fundusz kościelny, oraz jak ograniczyć Telewizję Trwam i Radio Maryja, które były właściwie jedynymi placówkami wolności z których można było się czegokolwiek dowiedzieć – powiedziała Krystyna Pawłowicz.

To co zrobiła Komisja Wenecka to jest skandal niespotykany. Minister Waszczykowski zwrócił się do tej komisji lewackiej. Jest projekt opinii tej komisji, a to jest walka tych neopalikotów, kodowców, peowców, pzprowców– dodała posłanka PiS.

Nie dajcie się państwo manipulować. Musimy bronić Polski. Niemcy może będą się bali wejść, ze względu na zaszłości historyczne. Kibice Legii powiedzieli, że w razie czego im pokażą. Zresztą kibiców w Polsce jest więcej niż armii. Nie dajcie się państwo oszukać. Nie słuchajcie nieprawdy. Jest TV Trwam. Jest TV Republika tam jest prawda – stwierdziła pod koniec spotkania Pawłowicz.

Na sobotnim spotkaniu pojawił się również poseł PiS Tadeusz Dziuba, który wręczył swojej klubowej koleżance bukiet tulipanów.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza) - cz. 1

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza) - cz. 2


Komentarze (8)

13-03-2016 16:01:33
ŁAZARZANIN
To jest chora kobieta, tak jak cały PiS z J. Kaczyńskim i A. Dudą na czele
13-03-2016 15:38:55
Negatyw
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ktoś ich wybrał... A teraz coraz bardziej będą się taplać w... produkcie wynikowym przemiany materii.
13-03-2016 13:04:22
M.
@kaśko, nikt jej nie dał profesury. P. Pawłowicz, podobnie jak P. Lech Kaczyński, posiada stopień naukowy doktor habilitowany. Tytuł profesora jest przez nią używany niezgodnie z prawem. Owszem jest zatrudniona na stanowisku profesora i jeżeli koniecznie chce napisać magiczne słowo przed nazwiskiem, to poprawnie powinna napisać "profesor Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce".
13-03-2016 12:31:20
kaśka
@czytelnik: Prawda... chyba masz już nieźle wyprany mózg, ale słuchaj dalej mediów Rydzyka daleko zajdziesz. Z Bogiem.
13-03-2016 12:11:28
czytelnik
Jeżeli ktoś przychodzi na spotkanie i je zakłóca, to organizator miał prawo wyprosić tę osobę. Co do krytyki dot. jadu i nienawiści proszę słuchać ze zrozumieniem. Pani Pawłowicz mówi jak jest, mówi prawdę. Jesli dla kogoś prawda jest niewygodna to nazywa ją nienawiścią.
13-03-2016 12:10:02
Marek
Widzisz i nie grzmisz....
13-03-2016 11:15:11
kaśka
Skąd w tej babie tyle jadu i nienawiści. Kto jej dał tytuł profesora? Niech się nie wypowiada o 500+ i dzieciach, skoro ich nie ma. Księgarnia, która określa siebie jako katolicką z katolicyzmem, chrześcijaństwem i miłosierdziem jak widzę nie ma nic wspólnego.
13-03-2016 10:10:54
emeryt
Na spotkanie przyszło tak wiele osób, że część stała na schodach i na zewnątrz tzn ilu przyszło 100, 1000 czy więcej. W miłości do osoby z innym zdaniem wyrzucono ją. To jest chrześcijańska miłość według PiS.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festyn rodzinny "Bądźmy razem"

24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Srebrny Jubileusz Kapłaństwa ks. dyr. Piotra Kusia

27

maj

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Legendy poznańskie - impreza dla dzieci

31

maj

do 03-06-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
"Modernlog 2022" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: