Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Grzegorz Braun w księgarni na Rynku Łazarskim o monarchizmie w Polsce - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Grzegorz Braun w księgarni na Rynku Łazarskim o monarchizmie w Polsce
16-12-2012 00:35   Janusz Ludwiczak
Ok. 100 osób uczestniczyło w księgarni "Sursum Corda" w spotkaniu z Grzegorzem Braunem zatytułowanym "Monarchizm w Polsce - jako alternatywa dla upadającej demokracji".

W sobotę w księgarni "Sursum Corda" odbyło się spotkanie z Grzegorzem Braunem, reżyserem, nauczycielem akademickim, scenarzystą i publicysta, twórcą filmów dokumentalnych, m.in. obrazu "Plusy dodatnie, plusy ujemne" o domniemanej współpracy Lecha Wałęsy z SB.

Ja wątpię by dziś znaleźli się ludzie, którzy oddaliby życie za Komorowskiego czy Tuska. Widać, że jest otwartość na dyktaturę, na tyranię, na rzeczy bardzo nieprzyjemne - mówił w księgarni przy Rynku Łazarskim Grzegorz Braun.

Niestety nie możemy Państwu zrelacjonować całego spotkania, gdyż portal lazarz.pl został przez właścicieli księgarni "Sursum Corda" proszony o opuszczenie spotkania.

Grzegorz Braun podczas publicznej debaty, która odbyła się 10 września w warszawskim Klubie Ronina stwierdził, że dziennikarzy Gazety Wyborczej i TVN należy... rozstrzelać.

Wiara, że tu można cokolwiek załatwić, jak nie zostaną w sposób nagły, drastyczny wyprawieni na tamten świat z tuzin redaktorów Wyborczej i ze dwa tuziny drugiej gwiazdy śmierci mediów centralnych - TVN. Nie wspominam o etatowych zdrajcach ze starego reżimu. Jeśli się nie rozstrzela co dziesiątego, to znaczy: hulaj, dusza, piekła nie ma. Jeżeli nie karze się śmiercią za zdradę, to co? - stwierdził Grzegorz Braun.

Wystąpienie Brauna stało się podstawą do rozpoczęcia przez Prokuraturę Rejonową Warszawa-Śródmieście postępowania wyjaśniającego czy użyte przez niego sformułowania mogą być przestępstwem polegającym na wzywaniu do popełnienia zbrodni.


Komentarze (2)

16-12-2012 21:08:57
Europejczyk
To jest niepojęte,żeby "katolik " G.Brązowy (Braun) nawoływał do zabójstwa . On się kwalifikuje do natychmiastowego leczenia psychiatrycznego .
16-12-2012 16:05:01
emeryt
Grzegorz Braun jest poszukiwany przez prokuraturę w celu przedstawienia zarzutów za słowa o dziennikarzach GW i TVN.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

wrz

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

22

wrz

16:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Prawo spadkowe" - spotkanie z prawnikiem
- obowiązują zapisy w sekretariacie Klubu "Krąg" lub telefonicznie: 61 64 74 288

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Czułe struny" - przedstawienie w wykonaniu "Mojego Teatru". Scenariusz i reżyseria: Marek Zgaiński
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg od dnia 10.09. lub rezerwacja mailowa zapisy.klubk

25

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Paris, Paris" - recital piosenek francuskich w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Piotra Wizy

26

wrz

do 27-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targ żywności regionalnej i ekologicznej
Targi mieszkań i domów
Jesienny targ ogrodniczy

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: