Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Świąteczny łańcuch o długości 1,3 km zawisnął na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Świąteczny łańcuch o długości 1,3 km zawisnął na Targach
21-12-2015 09:46   Janusz Ludwiczak
W ramach otwarcia sezonu świątecznego na Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych powstał najdłuższy w Poznaniu łańcuch choinkowy, który ma jest długi na 1300 metrów.

Łańcuch, który ma blisko półtora kilometra długości zawisnąć w holu głównym Międzynarodowych Targów Poznańskich, naprzeciwko Mostu Dworcowego. Stworzyli go zarówno najmłodsi poznaniacy, uczniowie kilku poznańskich szkół jak i sami pracownicy Targów.

Początkowo łańcuch miał 190 metrów długości. Podczas trzech dni Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych powstało kolejne 1110 metrów łańcucha, który został wykonany nie tylko z papieru, ale również z plastiku czy makaronu.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: