Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Unikatowe prezenty można kupić na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Unikatowe prezenty można kupić na Targach
13-12-2015 11:04   Janusz Ludwiczak
Już po raz dwunasty na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywa się Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, na którym można nie tylko zobaczyć, ale również kupić na gwiazdkowy prezent biżuterię, unikatowe ubiory i dodatki, ceramikę i szkło, przybory do malowania, ręcznie wykonane zabawki czy ozdoby świąteczne.

Na Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych można zobaczyć i zakupić m.in. ręcznie wykonane zabawki dla dzieci, torebki, oryginalną ceramikę i szkło, biżuterię oraz ubiory od awangardowych projektantów, ciekawe elementy wystroju wnętrz, a także prace malarzy, fotografików, rzeźbiarzy oraz artystów ludowych. Taki nietuzinkowy podarunek na pewno ucieszy najbliższych. Wszystkie prace są starannie przygotowane przez absolwentów i studentów akademii sztuk pięknych, artystów ludowych, regionalnych rzemieślników, jak i utalentowanych amatorów.

Chętni mogą spróbować swoich sił w różnorodnych technikach podczas warsztatów artystycznych. W ich trakcie można dowiedzieć się jak wyrabiać biżuterię, jakie są techniki zdobienia, filcowania, zdobienia papieru pergaminowego czy jak zrobić ozdoby choinkowe. Osoby tworzące rękodzieło znajdą szeroką gamę przyborów i materiałów do twórczości plastycznej, a przy okazji będzie to świetna okazja do inspiracji.

Dla najmłodszych przygotowano Strefę Dziecka, w której odbywają się zajęcia plastyczne o tematyce bożonarodzeniowej i spotkania przybliżające dzieciom postać św. Mikołaja. Pod okiem instruktorów dzieci mogą wykonać ozdoby choinkowe: filcowe koniki, choinki filcowe i papierowe, styropianowe bombki, łańcuchy choinkowe, a także gwiazdkowe prezenty i kartki świąteczne przy użyciu ciekawych technik.

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych można odwiedzać jeszcze dziś, do godz. 18 w pawilonie 6A Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bilety wstępu kosztują 9 złotych, ulgowe 6 zł. Dla dzieci do lat 3 wstęp jest bezpłatny.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: