Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Czternastometrowa choinka rozbłysła przez Targami - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Czternastometrowa choinka rozbłysła przez Targami
11-12-2015 06:07   Janusz Ludwiczak
W czwartek punktualnie o godz. 18 rozświetlona została ogromna choinka, która stoi przed wejściem głównym na MTP, na przeciwko Mostu Dworcowego.

Tym samym Targi otworzyły sezon świąteczny. Zanim choinka rozbłysła dziesiątkami światełek dla dzieci przygotowano gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Najmłodsi mogli wykonać kalendarz adwentowy. W czwartkowy wieczór na Targach powstał również najdłuższy łańcuch choinkowy, który ma blisko 200 metrów długości i ma zawisnąć na czternastometrowej choince, która pojawiła się przy wejściu głównym na MTP.

Rozświetleniu choinki towarzyszył koncert kolęd i pastorałek świątecznych w wykonaniu chóru Gospel Joy. Świąteczne życzenia złożył również Przemysława Trawa, prezes MTP.

Na zakończenie stu poznaniaków, którzy pojawili się przy wejściu głównym na Targi otrzymało prezent od śnieżynek i Mikołajek - rękawiczki i polarowe czapki, które uchronią nawet przed największymi mrozami, a także bilety na Cavaliadę oraz Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: