Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Czternastometrowa choinka rozbłysła przez Targami - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Czternastometrowa choinka rozbłysła przez Targami
11-12-2015 06:07   Janusz Ludwiczak
W czwartek punktualnie o godz. 18 rozświetlona została ogromna choinka, która stoi przed wejściem głównym na MTP, na przeciwko Mostu Dworcowego.

Tym samym Targi otworzyły sezon świąteczny. Zanim choinka rozbłysła dziesiątkami światełek dla dzieci przygotowano gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Najmłodsi mogli wykonać kalendarz adwentowy. W czwartkowy wieczór na Targach powstał również najdłuższy łańcuch choinkowy, który ma blisko 200 metrów długości i ma zawisnąć na czternastometrowej choince, która pojawiła się przy wejściu głównym na MTP.

Rozświetleniu choinki towarzyszył koncert kolęd i pastorałek świątecznych w wykonaniu chóru Gospel Joy. Świąteczne życzenia złożył również Przemysława Trawa, prezes MTP.

Na zakończenie stu poznaniaków, którzy pojawili się przy wejściu głównym na Targi otrzymało prezent od śnieżynek i Mikołajek - rękawiczki i polarowe czapki, które uchronią nawet przed największymi mrozami, a także bilety na Cavaliadę oraz Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

11

gru

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Ściana" w wykonaniu grupy teatralnej Klubu Krąg na zakończenie projektu

12

gru

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
"Krzysztof Markowski Prywatny zapis objawień natury rzeczy" - wernisaż wystawy

13

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: