Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

3x3 - zagrają dla chorego Bartka - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
3x3 - zagrają dla chorego Bartka
05-06-2015 20:52   Janusz Ludwiczak
W sobotę na Orliku przy Arenie odbędzie się "Charytatywny Streetball 3x3 dla Bartasa", w trakcie którego będą zbierane fundusze na rehabilitację oraz sprzęt niezbędny w ułatwieniu funkcjonowania dla Bartka Hollnera.

Turniej odbędzie się już po raz drugi na rzecz mojego brata, który od roku jest osobą niepełnosprawną, po zawale rdzenia kręgowego. Zanim do tego doszło grał jak równy z równym ze mną i kolegami w koszykówkę. Organizuję po raz kolejny turniej gdyż chcę pomagać bratu, który jest najważniejszą dla mnie osobą, a przy okazji mogę zorganizować coś co wszystkim pozwoli dobrze się bawić i pomagać razem ze mną. Pierwotnie turniej miał być jednorazową akcją, jednakże podczas poprzedniej edycji wielu ludzi mówiło mi, bym robił to co roku, ponieważ możemy pomóc wszyscy Bartkowi, a przy tym tak jak wspominałem mieć wiele zabawy i zdrowej sportowej rywalizacji - mówi Marcin Hollner.

"Charytatywny Streetball 3x3 dla Bartasa" rozpocznie się o godz. 10. Mecze organizowane będą w formacie 3x3. W ciągu całego dnia będą rozgrywane mecze grupowe, po których zaplanowano fazę pucharową. W przerwach rozgrywek odbędą się konkursy rzutów.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

22

lis

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Jesienne warsztaty plastyczne z okazji Dnia Kredki" - dla dzieci szkolnych

27

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

28

lis

17:00
XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II Gimnazjum nr 51 ul. Potockiej 38
Konsultacje społeczne ws. przebudowy ulicy Kolejowej
► więcej szczegółów

29

lis

do 01-12-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: