Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ponad sto kobiet ćwiczyło, by pomóc chorej Oli - charytatywny Maraton Zumba w Arenie {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ponad sto kobiet ćwiczyło, by pomóc chorej Oli - charytatywny Maraton Zumba w Arenie {WIDEO}
17-04-2015 00:52   Janusz Ludwiczak
Przeszło trzy godziny ponad sto pań i jeden pan tańczyło i ćwiczyło Zumbę. Dochód ze sprzedaży biletów i loterii zostanie przeznaczony na spełnienie marzenia małej Oli, podopiecznej Fundacji Mam Marzenie.

Tym razem Arena zamieniła się w wielką siłownię i salę do ćwiczeń. W czwartkowy wieczór odbył się tam Let's Balo Balo - charytatywny maraton Zumba Fitness.

Przez prawie 3,5 godziny w Arenie tańczyło Zumbę ponad tysiąc pań. Na parkiecie ćwiczył również jeden mężczyzna. Maraton Zumba odbył się na rzecz małej Oli, podopiecznej Fundacji Mam Marzenie, która chciałby pojechać do Grecji i poznać tajemnicę i historię starożytności.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (1)

29-06-2015 15:20:53
Halinka
Zumba jest świetna !! Ćwiczenie przez zabawę ja mam 53 lata i czuje się w tym świetnie:) w tym roku zamierzam wziąć udział w Wielki Zumba Maraton 2015 "Z Zumba Fitness po Zdrowie" ;D może dam radę :)!!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

11

gru

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Ściana" w wykonaniu grupy teatralnej Klubu Krąg na zakończenie projektu

12

gru

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
"Krzysztof Markowski Prywatny zapis objawień natury rzeczy" - wernisaż wystawy

13

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: