Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od przedszkola do... Parku Wilsona - ponad 500 dzieci na Łazarskim Festiwalu Piosenki Przedszkolnej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od przedszkola do... Parku Wilsona - ponad 500 dzieci na Łazarskim Festiwalu Piosenki Przedszkolnej
30-05-2015 00:29   Janusz Ludwiczak
Prawie pół tysiąca dzieci wzięło udział w Łazarskim Festiwalu Piosenki Przedszkolnej "Magnolia", który odbył się w piątkowe przedpołudnie w Muszli Koncertowej, w Parku Wilsona.

Już po raz piąty odbył się Łazarski Festiwal Piosenki Przedszkolnej "Magnolia", tym razem był znacznie większy, gdyż w muzycznym plebiscycie wzięły udział praktycznie wszystkie łazarskie przedszkola - nr 25, 32, 39, 44, 48, 51, 90 oraz Niepubliczne Przedszkole "W kasztanowym parku", które znajdowało się niegdyś w rejonie ulic Grunwaldzkiej i Ułańskiej.

W tym roku postanowiliśmy zrobić to na skalę dzielnicową, zaprosiliśmy wszystkie łazarskie przedszkola. Na scenie występują najstarsze grupy, czyli pięcio i sześciolatki. Przedszkolaki prezentują jedną, najbardziej ulubioną piosenkę. Nie narzucaliśmy tematu, choć w zeszłym roku piosenki miały dotyczyć sportu, a wcześniej zdrowego żywienia. Wszyscy uczestnicy są zwycięzcami, nie mam tutaj pierwszego miejsca. Jest to festiwal radości - powiedziała Klaudia Sobecka-Szcześniak, dyrektor Przedszkola nr 51, które otrzymało nieformalną nazwę "Magnolia".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

11

gru

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Ściana" w wykonaniu grupy teatralnej Klubu Krąg na zakończenie projektu

12

gru

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
"Krzysztof Markowski Prywatny zapis objawień natury rzeczy" - wernisaż wystawy

13

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: