Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od przedszkola do... Parku Wilsona - ponad 500 dzieci na Łazarskim Festiwalu Piosenki Przedszkolnej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od przedszkola do... Parku Wilsona - ponad 500 dzieci na Łazarskim Festiwalu Piosenki Przedszkolnej
30-05-2015 00:29   Janusz Ludwiczak
Prawie pół tysiąca dzieci wzięło udział w Łazarskim Festiwalu Piosenki Przedszkolnej "Magnolia", który odbył się w piątkowe przedpołudnie w Muszli Koncertowej, w Parku Wilsona.

Już po raz piąty odbył się Łazarski Festiwal Piosenki Przedszkolnej "Magnolia", tym razem był znacznie większy, gdyż w muzycznym plebiscycie wzięły udział praktycznie wszystkie łazarskie przedszkola - nr 25, 32, 39, 44, 48, 51, 90 oraz Niepubliczne Przedszkole "W kasztanowym parku", które znajdowało się niegdyś w rejonie ulic Grunwaldzkiej i Ułańskiej.

W tym roku postanowiliśmy zrobić to na skalę dzielnicową, zaprosiliśmy wszystkie łazarskie przedszkola. Na scenie występują najstarsze grupy, czyli pięcio i sześciolatki. Przedszkolaki prezentują jedną, najbardziej ulubioną piosenkę. Nie narzucaliśmy tematu, choć w zeszłym roku piosenki miały dotyczyć sportu, a wcześniej zdrowego żywienia. Wszyscy uczestnicy są zwycięzcami, nie mam tutaj pierwszego miejsca. Jest to festiwal radości - powiedziała Klaudia Sobecka-Szcześniak, dyrektor Przedszkola nr 51, które otrzymało nieformalną nazwę "Magnolia".


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
15

paź

17:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: kantaty włoskie - koncert

16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: