Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dzieci z dziewięciu łazarskich przedszkoli wzięły udział w olimpiadzie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dzieci z dziewięciu łazarskich przedszkoli wzięły udział w olimpiadzie
10-06-2014 15:42   Janusz Ludwiczak
Była to jedna z nielicznych olimpiad, gdzie każdy zawodnik był zwycięzcą i otrzymał medal. Łazarskie Międzyprzedszkolne Zawody Przedszkolne odbyły się w poniedziałkowe przedpołudnie na terenie Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" przy ul. Limanowskiego. Dzieci ze wszystkich dziewięciu przedszkoli na Łazarzu wzięły udział w 10 konkurencjach - m.in. rzucie piłką do kosza, wyścigu w workach, biegu z jajkiem i slalomie czy także w rzutach woreczkami do obręczy.

Przedszkole nr 39 "Leśne Ludki" przy ul. Limanowskiego 23a stało się w poniedziałek areną olimpijską, na której dzieci ze wszystkich dziewięciu przedszkoli na Łazarzu wzięły udział w Międzyprzedszkolnych Zawodach Sportowych. Oprócz gospodarzy w sportowych zmaganiach wzięły udział maluchy z Przedszkoli nr 25, 32, 44, 48, 51, 89, 90 oraz z oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 26. Każda grupa miała inny kolor koszulek, dzięki temu można było odróżnić poszczególne reprezentacje.

Przygotowaliśmy w sumie 10 konkurencji, m.in. rzuty piłką do kosza, strzały do bramki, rzuty woreczkiem do obręczy, wyścigi w workach oraz z jajkiem na łyżeczce. To jeden z nielicznych turniejów sportowych, gdzie każdy jest zwycięzcą. Wszystkie dzieci otrzymały medale, a każdy zespół dostał puchar. Łazarskie Międzyprzedszkolne Zawody Sportowe nie mogłyby się odbyć, gdyby nie wparcie Urzędu Miasta i Rady Osiedla Św. Łazarz - powiedziała Justyna Maciejewska-Dębska, dyrektor Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki".

Ponadto dla dzieci przygotowano zajęcia z hokeja na trawie przygotowane przez gości z Warty Poznań oraz rozgrzewkę fitness, którą poprowadziła Klaudia Nierychlewska, matka jednego z przedszkolaków. Dwoje rodziców zapewniło również punkt medyczny. Na szczęście pomoc nie była nikomu potrzebna.


R E K L A M A

Komentarze (2)

12-06-2014 13:53:10
L.K.
ZABAWA BYŁA ŚWIETNA.WIDAĆ ŻE DZIECI DOBRZE SIĘ BAWIŁY I MIŁO SPĘDZIŁY CZAS PODCZAS TAKIEGO UPAŁU . ALE POMOC MEDYCZNA BYŁA JEDNAK POTRZEBNA A NIE JAK NAPISANO TUTAJ W ARTYKULE .PAN FOTOGRAF TO PRZEOCZYŁ.A PRZEDSZKOLE I PANIE KTÓRE TUTAJ PRACUJĄ SĄ GODNE POLECENIA .SUPER PRZEDSZKOLE.POZDRAWIAM SERDECZNIE .
11-06-2014 13:26:06
JS
Świetna inicjatywa! Leśne Ludki od lat były świetnym przedszkolem, a nowa szefowa jeszcze bardziej ożywiła przedszkole. Ciągle coś się dzieje - dzieci nie mają czasu na nudę. Oby tak dalej!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka w Ogrodzie Łazarz
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com. Wstęp wolny pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązując

19

cze

do 20-06-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Moto Fest

Park Wilsona
Łazarskie śniadania przy wspólnym stole

21

cze

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Czerwiec z zumbą" w Ogrodzie Łazarz- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala!
- zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

28

cze

do 30-06-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: