Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

PeSTka nadal nie będzie wieczorami i w soboty dojeżdżać na Dworzec Zachodni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
PeSTka nadal nie będzie wieczorami i w soboty dojeżdżać na Dworzec Zachodni
20-01-2015 13:14   Janusz Ludwiczak
Do 24 stycznia w związku z przebudową Mostu Uniwersyteckiego tramwaje linii nr 12 i 14 miały nie jeździć przedłużoną trasą PST przez ul. Zachodnią i Dworzec Zachodni. Prace przedłużyły się. Do odwołania "dwunastka" i "czternastka" w dni robocze od godz. 19 do 5 rano oraz w soboty przez cały dzień będą nadal jeździć objazdem przez ulicę Roosevelta (tzn. "górą", przez Kaponierę).

Od środy, 7 stycznia prowadzone są kolejne prace związane z przebudową Mostu Uniwersyteckiego. Do 24 stycznia w dni robocze od godz. 19:00 do 5:00 oraz w soboty przez cały dzień tramwaje linii nr 12 i 14 miały nie jeździć przedłużóną trasą PST przez ul. Zachodnią i Dworzec Zachodni. Prace te jednak przedłużyły się. Do odwołania "dwunastka" i "czternastka" będą jeździć objazdem przez ulicę Roosevelta (tzn. "górą", przez Kaponierę).

Prace na Moście Uniwersyteckim (których zakończenie zaplanowane zostało na 25 stycznia) zostały przedłużone do odwołania. Tym samym tramwaje linii nr 12 i 14 w dalszym ciągu w dni robocze od godz. 19.00 do 5.00 dnia następnego oraz w soboty przez cały dzień kursować będą objazdem przez ul. Roosevelta - wyjaśnia Agnieszka Smogulecka z Zarządu Transportu Miejskiego.

Zmienione trasy "dwunastki" i "czternastki" w dni robocze od godz. 19 do 23, od 4 do 5 oraz w soboty przez cały dzień:

Linia nr 12:
STAROŁĘKA – ... - Matyi – Most Dworcowy – Roosevelta – Rondo Kaponiera – Roosevelta – trasa PST – OS. SOBIESKIEGO

Linia nr 14:
GÓRCZYN – Głogowska - Roosevelta – Rondo Kaponiera – Roosevelta – trasa PST – OS. SOBIESKIEGO

W dni robocze od godz. 5 do 19 oraz w niedziele i święta tramwaje linii nr 12 i 14 będą kursować normalnie przez Dworzec Zachodni. Bez zmian będzie jeździć również linia nr 19.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty kulinarne dla Aktywnych 60+- zdrowy posiłek- jesienne menu

18:30
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
IX sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

22

lis

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Jesienne warsztaty plastyczne z okazji Dnia Kredki" - dla dzieci szkolnych

27

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: