Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

FB Serwis rozpoczął wywóz odpadów. Śmieciarka pojawiła się na Sczanieckiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
FB Serwis rozpoczął wywóz odpadów. Śmieciarka pojawiła się na Sczanieckiej
08-01-2015 11:38   Janusz Ludwiczak
Poranny widok śmieciarki bardzo ucieszył mieszkańców ulicy Sczanieckiej. Po prawie trzech tygodniach pracownicy firmy FB Serwis wywieźli odpady, które zalegały w śmietnikach.

W poniedziałek przedstawiciele Związku Międzygminnego "Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej" zadeklarowali, że podejęte zostaną natychmiastowe i zdecydowane działania zmierzające do jak najszybszego usunięcia odpadów zalegających na niektórych nieruchomościach. Jak widać słowa dotrzymali, przynajmniej na ul. Sczanieckiej.

Wykonawcy zobowiązali się skierować do obsługi dodatkowe pojazdy i ekipy odbierające odpady oraz wydłużyć czas ich pracy. W poniedziałek, 5 stycznia, w Poznaniu odpady odbierało ponad 150 specjalistycznych samochodów należących do obu wykonawców. Od środy będzie ich jeszcze więcej i będą pracować dłużej, a także w sobotnie przedpołudnie. Zdecydowano też podjąć rozmowy z Zarządami największych poznańskich spółdzielni mieszkaniowych w sprawie skoordynowania działań w zakresie odbioru odpadów z osiedli oraz jak najszybszego zaprowadzenia porządku w tych osiedlowych altankach, w których zalegają odpady. W rozmowach z przedstawicielami wykonawców podkreślono, że Związek będzie konsekwentnie domagał się od obu konsorcjów właściwego i rzetelnego wywiązywania się z realizacji zadań zapisanych w umowach na odbiór i zagospodarowanie odpadów - informuje Walerian Ignasiak z GOAP.

W południe śmieciarka pojawiła się m.in. na ul. Kasprzaka i Chociszewskiego.


R E K L A M A

Fot: czytelnik, Tomasz Nyczka (0-1), Janusz Ludwiczak (2-3)

ZOBACZ TAKŻE: Łazarz tonie w śmieciach, wiceprezydent przeprasza mieszkańców

ZOBACZ TAKŻE: GOAP: "Ekipy FB Serwis będą pracować więcej i dłużej"

ZOBACZ TAKŻE: Śmieciowy bałagan trwa: brakuje pojemników, od trzech tygodni nie wywożą śmieci

ZOBACZ TAKŻE: Grozi nam śmieciowy bałagan?

ZOBACZ TAKŻE: Od stycznia Hiszpanie będą wywozić śmieci - wymieniają pojemniki i kontenery

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (6)

10-01-2015 01:00:05
paramido
zaraz otrzymamy miano 'miasta szczura'. bez żartów...
09-01-2015 07:02:53
Negatyw
Mam nadzieję, że ktoś za ten bałagan beknie.
08-01-2015 20:58:46
Łazarzanin
Fajnie, że śmieciarki jeżdżą........mogłyby jeszcze opróżniać kontenery, bo jak widać na zdjęciu nr.4 śmieciarka skręca w ul. Chociszewskiego i zaraz za skrętem po prawej stronie stoi przepełniony kontener z narożnikowej posesji, ale panowie ze śmieciarki chyba tego nie zauważyli, bo kontener dalej stoi nie opróżniony, zresztą kontenery z okolicznych posesji też nie zostały opróżnione.
08-01-2015 17:33:08
Hania
U nas malukatura juz przerosla wszelkie oczekiwania. Remondis nie wywozil od ponad 2 tygodni przed koncem roku, do dzisiaj nie usuneli ani makulatury ani swoich pojemnikow.
08-01-2015 17:02:49
JS
Według rozpiski na ich stronie, mieli być dzisiaj na Kanałowej. O kant du.. harmonogram, którego nieroby nie przestrzegają!
08-01-2015 15:58:19
morlock
Aha. Znaczy że staro roczny syf postRemondisowy plus nowy odbudimexowy to tylko na interwencję via - net, mendia, proboszcz i głośne przeklinanie z dachu na goap-usiów? Inaczy nie wywiezom? A jak dom w łape ? I, panie wóz zaczymom na ten pszykłat na Szczadoniecki to mi łaskawie pszyjadom? Kuźwa- mole, futerkowe i inne roztocza już są. Teraz czekamy na odebranie starego syfu przez Remondis (plus Wasze kible) i fb - bo zaczyna śmierdzieć odpadami i aferą. Limanowskiego nie pozdrawia wręcz przeciwnie przeklina szuszfoli z Wieruszowskiej.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

wrz

do 29-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra
Master Baker - konkurs wypieku chleba i bułek
"Taropak" - Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

29

wrz

do 30-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva Seniorzy!" - targi senioralne

do 01-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Smaki Regionów

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Odpust parafialny pod przewodnictwem ks. kan. Waldemara Hanasa – ekonoma Archidiecezji

01

paź

Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Światowy Dzień Serca - rodzinny piknik edukacyjno-zdrowotny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: