Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od borowania po fotele stomatologiczne dla pięknego uśmiechu i zdrowia zębów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od borowania po fotele stomatologiczne dla pięknego uśmiechu i zdrowia zębów
11-09-2014 13:48   Janusz Ludwiczak
Fotele stomatologiczne, maszyny i urządzenia do borowania zębów czy nawet sztuczne szczęki można zobaczyć na 24. Środkowoeuropejskiej Wystawie Produktów Stomatologicznych "Cede", która do soboty odbywa się na MTP.

Na targach stomatologicznych nie brakuje foteli stomatologicznych, maszyn i urządzeń do borowania zębów czy również sztucznych szczęk. Na wystawie prezentowane są również meble, wyposażenie i sprzęt do gabinetu dentystycznego oraz materiały dla dentystów. Na 24. Środkowoeuropejskiej Wystawie Produktów Stomatologicznych "Cede" prezentowana jest również technika dentystyczna, implantologia, ortodoncja i narzędzia.

Program tegorocznej wystawy "Cede" jest wyjątkowo bogaty i obfituje w warsztaty, seminaria i wykłady połączone z pokazami praktycznymi. Obok tradycyjnych punktów jak Zjazd Zespołów Stomatologicznych z licznymi sesjami tematycznymi, wystawa będzie obfitowała w tak ciekawe punkty programowe jak Strefa Testów czy niezliczone szkolenia i pokazy organizowane przez producentów i wystawców - wyjaśnia Karolina Makowska z Poznań Congress Center MTP.

"Cede" w Poznaniu odbywa się już po raz siódmy. Wcześniej impreza ta odbywała się w Łodzi. 24. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych "Cede" potrwa do soboty włącznie. Bilety jednokrotnego wstępu kosztują 15 złotych (po dokonaniu rejestracji i wypełnieniu ankiety).


Komentarze (1)

11-09-2014 14:26:01
morlock
Fotki aż ociekają milionami "ojro". Każdy kto nawiedził prywatny punkt wyciągania piniendzy od szczerbatych ten wie o czym piszę. Choć ze swej strony (jam genetycznie szczerbatym) przyznam że są prywatne gabinety stomatologiczne - badziewne i GABINETY STOMATOLOGICZNE warte każdej wydanej złotówy. Ps. Niniejszy post jest przeznaczony dla prawdziwych szczerboli a nie dla snobów chcących poszerzyć swój nieszczery uśmieszek. Tych pierwszych pozdrawiam!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

17

sie

18:30
Łazarz
44. sesja (budżetowa-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: