Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

12 tysięcy stomatologów spotka się na największym kongresie na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
12 tysięcy stomatologów spotka się na największym kongresie na Targach
18-06-2014 13:41   redakcja, MTP
Nawet 12 000 stomatologów z całego świata może wziąć udział w Światowym Kongresie Stomatologicznym, który odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w 2016 roku. To ogromny sukces Poznania. Tak duże i ważne spotkania organizowane są w Polsce wciąż bardzo rzadko.

Światowy Doroczny Kongres Stomatologiczny FDI (FDI Annual World Dental Congress) będzie największym międzynarodowym kongresem medycznym w historii Poznania. Odbędzie się w dniach 7-10 września 2016 roku. Wydarzenie o charakterze naukowo-szkoleniowym zajmie minimum sześć pawilonów MTP. Przez cztery dni trwania kongresu jego uczestnicy będą zapoznawać się z najbardziej nowatorskimi technikami leczenia oraz nowościami w diagnostyce i terapii. Konferencji towarzyszyć będą targi oraz szereg spotkań biznesowych, warsztatowych i networkingowych.

Prace nad pozyskaniem kongresu FDI trwały przez ponad rok. Jednym z ważniejszych etapów negocjacji była wizyta studyjna trzech przedstawicieli organizatora w listopadzie ubiegłego roku. Tak prestiżowego partnera i wystawcę udało się pozyskać dzięki połączonym siłom Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Poznań Convention Bureau, spółki Exactus oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Organizacja tak znaczącego wydarzenia naukowego w Poznaniu, oprócz oczywistych korzyści biznesowych i wizerunkowych dla miasta, będzie miała również ogromne znaczenie dla promocji polskiej nauki na świecie. W kongresie weźmie udział bardzo duża liczba studentów kierunków lekarsko-dentystycznych, prowadzonych przez dziewięć ośrodków uniwersyteckich (Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań, Łódź, Białystok, Wrocław, Katowice i Lublin) oraz młodych naukowców.

Organizowany przez Światową Federację Stomatologiczną (FDI – World Dental Federation) kongres każdego roku odbywa się w innym miejscu świata. Podczas dotychczasowych edycji wydarzenie gościły m.in. Hong Kong, Dubai, Meksyk, Singapur i Salvador. Jesienią tego roku kongres odbędzie się w New Delhi.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festyn rodzinny "Bądźmy razem"

24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Srebrny Jubileusz Kapłaństwa ks. dyr. Piotra Kusia

27

maj

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Legendy poznańskie - impreza dla dzieci

31

maj

do 03-06-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
"Modernlog 2022" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: