Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prawie wszystko nie tylko dla lekarzy do środy na Targach {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prawie wszystko nie tylko dla lekarzy do środy na Targach {GALERIA ZDJĘĆ}
11-02-2014 07:06   Janusz Ludwiczak
Producenci i dostawcy aparatury oraz instrumentów medycznych, wyposażenia placówek medycznych, sprzętu laboratoryjnego, rehabilitacyjnego, fizjoterapeutycznego, sprzętu używanego w medycynie ratunkowej zjechali na MTP, gdzie do środy potrwają Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego "Salmed".

300 wystawców z 22 krajów i najnowocześniejszy sprzęt medyczny - to wszystko w ramach trwających do środy Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego "Salmed", które odbywają się co dwa lata na MTP.

Wydarzenie promuje najbardziej nowoczesne rozwiązania technologiczne na rynku medycznym, tworząc wielowymiarową platformę spotkań, pozyskiwania wiedzy i wymiany doświadczeń między przedstawicielami świata medycyny, nauki i biznesu.

Targi "Salmed" można zwiedzać we wtorek w godz. od 9:00 do 17:00 i w środę, 12 lutego od 9:00 do 16:00. Bilet wstępu kosztują 35 złotych.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: