Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

E"L"ka jeździ tylko w dni robocze? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
E"L"ka jeździ tylko w dni robocze?
11-08-2014 07:21   Janusz Ludwiczak
Z rozkładu, który ZTM zamieścił na przystanku "Bałtyk" wynika, że autobusy linii pospiesznej L kursują tylko w dni robocze.

Na przystanku tramwajowo-autobusowym "Bałtyk" zamieszczony został rozkład linii pospiesznej L. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że w godzinach odjazdu podane zostały tylko kursy na dni robocze. Tabela na soboty i niedziele/święta jest pusta. Czy oznacza to, że e"L"ka jeździ tylko od poniedziałku do piątku?

Pasażerów zmierzających z Dworca Głównego i Bałtyku na lotnisko uspokajamy. To błąd w druku jaki pojawił się na rozkładzie jazdy. Na stronie internetowej zarówno Zarządu Transportu Miejskiego jak i MPK podane są godziny odjazdów również na soboty, niedziele i święta.

Sprawę przekazaliśmy ZTM i MPK. Zarówno przewoźnik jak i organizator transportu publicznego nie powinni wprowadzać błąd w pasażerów, szczególnie turystów i gości z zagranicy, bo linia L łączy przecież centrum miasta, Targi i dworzec kolejowo-autobusowy Poznań Główny z Portem Lotniczym Ławica.


Komentarze (2)

12-08-2014 07:19:11
Negatyw
Poznań, to jeden wielki błąd...
11-08-2014 13:31:40
Tomek
To samo tyczy się 6 z Mostu Dworcowego.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lis

do 23-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznański Jarmark Świąteczny - Betlejem Poznańskie

29

lis

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Piosenki Leonarda Cohena - koncert Kwartetu Proforma
- bezpłatne wejściówki na spektakl można rezerwować mailowo (zapisy.klubkrag@gmail.com) lub odebrać w sekretariacie Klubu Krąg

02

gru

do 04-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Możliwe niemożliwe" - wernisaż wystawy fotograficznej podopiecznych Dziennego Ośrodka Adaptacyjnego nr 1 w Poznaniu dla osób dorosłych

03

gru

do 18-12-2022
Rynek Łazarski
Betlejem Poznańskie - jarmark świąteczny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: